У Калуському районі розіграли призи "Золотої осені"
Вівторок, 12 листопада 2013, 21:24

На Калущині стало доброю традицією проводити після завершення футбольного сезону так звані турніри на призи «Золотої осені». Зокрема, заключним акордом сезон 2013 року стали два турніри, які відбулися в Довгому Войнилові та Томашівцях.

У Довгому Войнилові осінні призи цьогорічного футбольного сезону виборювали команди сіл Станькова, Перекоси, Негівці та господарів поля. Вже в перших матч вболівальники побачили безкомпромісну боротьбу. Лише в серії одинадцятиметрових ударів довговойнилівський «Тріумф» здолав колектив із Станькови (основний час цього матчу завершився внічию 1:1). У другій парі з таким же нічийним результатом завершилось протистояння між командами сіл Негівці і Перекоси, а ось пенальті краще пробили негівчани.

У поєдинку за перше місце негівська «Фортуна» просто «нокаутувала» господарів поля - 3:0 і відповідно стала переможцем турніру.

А ось у Томашівцях турнір присвятили пам'яті колишнього гравця калуських команд «Будівельник» і «Хімік», тренера юнацького складу хотінського «Колоса» і верхнянської «Юності», уродженця села Томашівці Зіновія Полійовського. До речі, він виховав таких відомих футболістів, як Петро Лесів, Любомир Король та ін. Тут турнір організував Валентин Полійовський - син Зіновія Полійовського.

За нагороди змагалися п'ять команд, які представляли села Лука, Слобідка, селище Войнилів та село Томашівці (господарі виставили два колективи).

У першому протистоянні томашівські футболісти звели матч з командою села Слобідка до нічиєї, але поступилися їй в серії пенальті. В другому поєдинку ФК «Лука» обіграв команду з Войнилова з рахунком 3:0. Потім колектив зі Слобідки здобув перемогу над командою «Томашівці-2», забивши у її ворота два «сухі» голи.

У матчі за третє місце томашівчани в серії одинадцятиметрових ударів перемогли футболістів з Войнилова (основний час цього поєдинку завершився внічию 1:1).

Звання переможця турніру виборювали команди сіл Слобідка і Лука. За два тайми жодній з них так і не вдалося вразити ворота суперника бодай одним влучним ударом. А ось в спортивній лотереї - пенальті щастя було на боці футболістів зі Слобідки. Вони і стали переможцями турніру пам'яті Зіновія Полійовського.

Ростислав Михайловський, sport.if.ua

 

You have no rights to post comments