Слобідка - переможець Кубка Михайла Стуса у Перевозці
Понеділок, 07 жовтня 2013, 23:24

 

6 жовтня у Перевозці відбувся турнір, присвячений пам'яті земляка Михайла Стуса (в ці дні була 10 річниця його смерті). В молодості він грав у футбол,  всяко підтримував його розвиток, був арбітром, займався громадською роботою, а також був сільським головою. 

Участь у турнірі як і тієї неділі у Середньому Бабині взяв звичний квартет Перевозець-Слобідка-Середній Бабин. Бабин Зарічний, Боднарів і Збора просто напросто не з'явились, хоча запевняли організаторів, що будуть. Зауважимо, що кубки Стуса у Б. Середньому та Перевозці присвячено різним людям.

В першому матчі зустрілись Перевозець і Середній Бабин. Господарі поля володіли повною ігровою і територіальною перевагою, але перший тайм завершився 0-0. Тільки в другому таймі Перевозцеві вдалось реалізувати свої моменти та забити 3 сухі м'ячі без відповіді. В підсумку 3-0.

У другому матчі зійшлись гравці Слобідки та Бабина. Cценарій цього матчу пройшов за аналогією із попереднім. Слобідка розтринькала свої моменти в першому таймі, однак в другому таймі Слобідку наче прорвало, що вилилось в голи, і як підсумок 5-0. В цьому матчі особливо слід відмітити Кукулу Володимира, який розпечатав ворота Бабина, а після того віддав дві гольові передачі.

У вирішальному матчі за звання найсильнішої команди зійшлись господарі - Перевозець та їхні сусіди із Слобідки. Гості мали перевагу перед цим матчем, адже їх влаштовувала і нічия (відповідно до регламенту турніру забили більше голів). Матч проходив в запеклій, але рівній спортивній боротьбі, без особливих гострих моментів. Надзвичайно цікавою видалась кінцівка матчу, в якій Перевозець штурмом намагався забити такий потрібний їм гол, але впенена гра голкіпера Слобідки принесла такий потрібний результат 0-0.

Таким чином, Слобідка завойовує Кубок Стуса у Перевозці. За рішенням організаторів кращим воротарем став Дмитришин Микола (Слобідка), а кращем гравцем - Роман Сташко (Перевозець). Кращим бомбардиром турніру став гравець Слобідки - Олексій Козлов (3 голи).

 

You have no rights to post comments