«Збора-Інтернаціонал» - чемпіон Калуша
П'ятниця, 27 вересня 2013, 20:26

27 вересня в Зборій відбувся заключний матч II відкритого чемпіонату міста Калуша сезону 2013 між командами «Збора-Інтернаціонал» і «Євробуд-Олімпія» з Калуша, в якому вирішувалась доля чемпіона цьогорічний змагань.

Напередодні цього матчу команда «Євробуд-Олімпія» підсилила свій склад,  натомість у зборян 2 гравці основного складу поїхали закордон. Гості приїхали серйозною групою підтримки та всі свої сподівання покладала на кращого бомбардира турніру Володимира Чмелика (10 голів), який в більшості і виконував всі стандарти.

Свій гол (переможний і єдиний як виявилось потім) команда Збори забила у другому таймі. Після чергової подачі з правого флангу Федоришин Роман і Михайло Лесів у в'язкій штовханині проштовхули круглого повз голкіпера. Оскільки команду «Євробуд-Олімпія» влаштовувала і нічия у цьому матчі для здобуття звання чемпіона, то калушани пішли всіма своїм силами вперед для того, щоб зрівняти рахунок. Однак всі їхні атаки зводились до банальних навісів вперед, з якими захист господарів справлявся бездоганно. На контратаках господарі могли довести матч до розгромного, але підвела реалізація та надійні дії кіпера гостей, який був вимушений вибігати за межі штрафної і фолити на нападаючих, щоб запобігти голу.

Таким чином, завдяки перемозі 1-0 над основним своїм конкурентом команда «Збора-Інтернаціонал» здобула золото чемпіонату Калуша та представлятиме місто Калуш в Лізі чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області.

Підсумкова турнірна таблиця (Місце/Команда/Очки)

  1.  «Збора-Інтернаціонал»        21 
  2. «Євробуд-Олімпія»               19
  3. «Дністер»                          13
  4. ФК «Хотінь»                       3
  5. «Червона Валіза»                3

 

На фото: ФК «Збора-Інтернаціонал» - чемпіон міста Калуша з футболу 2013 року  

 

 

 

 

You have no rights to post comments