Томашівці - переможець "Футбол-фесту 2013 у Войнилові" (відео+фото)
Середа, 18 вересня 2013, 11:28

15 вересня 2013 року на Калущині в селищі Войнилові з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулося справжнє футбольне свято – "Футбол-фест–2013".

Змагання серед любительських колективів району організувала й провела Калуська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Учасників привітав керівник районної організації Оксана Тебешевська, голова "Студентської Свободи" Калущини Тарас Федоляк, депутати Калуської районної ради, свободівці Віктор Семків та Іван Мельник.

Очільниця районних свободівців Оксана Тебешевська передала футболістам та уболівальникам найкращі побажання від народного депутата України, голови обласної "Свободи" Олександра Сича, подякувала за підготовку стадіону, технічне забезпечення змагань і придбання кубків Віталієві Федораку, Іванові Савці, Василеві Лозинському, Тарасові Федоляку. Свободівка підкреслила надзвичайно важливу роль фізичної культури і спорту в житті людини, як свідчення цього навела слова архієпископа Вінсента Ніколса про те, що спорт є "способом подолання слабкости плоті й прагненням духу до досконалости", розповіла про славні спортивні традиції українців, зокрема футбольні, а також закликала кожного провадити активний спосіб життя й змістовно проводити дозвілля.

"Ми всі повинні зрозуміти, що заняття фізкультурою і спортом може звести до мінімуму негативні впливи сучасної цивілізації, стати основою виховання людини як громадянина, а футбол як улюблений вид спорту, має ще й велику об'єднувальну силу. У футбольних баталіях гартується тіло й зцілюється український дух", – заявила Оксана Тебешевська.

Зауважимо, що у цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогу в змаганнях сенсаційно (ред.) здобула команда із села Томашівці, яка була підсилена декількома гравцями із Дубовиці (ред.). Друге місце посіли футболісти із села Лука, третіми були спортсмени із селища Войнилова. Усіх призерів нагородили кубками та грамотами.

Результати та відеофрагменти матчів турніру

Півфінал

  • Войнилів - Томашівці 1-2

 

  • Лука - Середній Бабин 1-1 (по пенальті Лука здобула перемогу)

 

Матч за 3 місце

  • Войнилів - Середній Бабин 3-1

 

Фінал:

  • Томашівці - Лука 1-0

 

Окрім того, грамоти отримали і найкращі гравці:

  • воротар Дмитро Цвіль (із с. Лука),
  • захисник Микола Войтків (смт. Войнилів),
  • півзахисник Володимир Лазаришин (с. Томашівці),
  • нападники Тарас Лукасевич (забив найбільше голів) із смт. Войнилів та Андрій Баранович (с. Бабин Середній).

Отримав нагороду й наймолодший учасник змагань – Назар Синюра із Томашівець, а також два найповажніші за віком гравці – Валентин Полійовський із Томашівець та Семен Лесів із Луки.

{social}

 

You have no rights to post comments