Огляд матчів за 25 серпня Чемпіонату Калуського району
Неділя, 25 серпня 2013, 23:40

25 серпня відбулися чергові матчі чемпіонату району. Пропонуємо його короткий огляд. 

У 1 лізі беззаперечні лідери Станькова і Верхня - вдома здобули чергові перемоги над Голинем (3-0) і Підгірками (2-1) відповідно, а центральний матч між ними напевне буде один із вирішальних у боротьбі за чемпіонство цього сезону. Вістова перемогла Гуменів з рахунком 3-0 і продовжила безвиграшну серію Гуменова до шести матчів. Найрезультативнішим серед матчів 1 ліги виявився матч Перекосів із Старим Угриновим, який господарі завдяки хет-рику Винника Ярослава та дубля Кобути Романа виграли із рахунком 5-3 (вже на 15 хвилині матчу Перекоси вели із рахунком 3-0) і цим собі підвищили шанси на прописку у 1 лізі. Що не скажеш про матч між Сівкою і Довгою Калуськими, де не було забито голів. Ще один матч Довгий Войнилів - Студінка перенесено на пізніший термін.

 

У 2 лізі 1 зони  Бабин Середній, який aж у 2 колі "розігрався",  знову  переміг (можна сказати сенсаційно) з мінімальним рахунком 1-0 на цей раз поточного лідера - Грабівку.  Команда Грабівки ще перед цим туром забезпечила собі вихід у пульку 2 ліги. Залишається знову тільки питання - з якого місця.  Відповідь на це питанння вирішиться в непростому протистоянні із Кадобною, яка останнім часом показує непогану гру. На цей раз Кадобна в гостях  розгромила Бережницю із рахунком 0-6.  У матчі Підмихайля - Перевозець господарі здобули важливу перемогу 2-1, тим самим собі зберегли шанси на 2 місце в групі. Перевозець натомість втратив будь-які шанси принамні на 2 місце. Вирішивши проблему основного воротаря (Матіїшин В. із Вістової перейшов у Бабин-Зарічний, а Черпак перейшов з Студінки в Вістову), Бабин Зарічний вдома без проблем обіграв Новицю 4-1, у якої в період дозаявки відбулося чи найбільше оновлення складу серед усіх команд. Боднарів здобув технічну перемогу над Добровлянами, які були зняті із змагань за 2 неявки на матчі чемпіонату. Таким чином, непогані шанси здобути другу путівку на вихід в пульку з групи мають Бабин Зарічний і Підмихайля, зустріч яких ще попереду. Решта команд вже втратили всі шанси.

У 2 лізі 2 зони ніхто собі ще незабезпечив вихід у пульку, дуже багато команд мають шанси на 1 та 2 місця. Поки лідер групи - Войнилів, який йде без втрат очок у 2 колі, вдома у непростому 2 таймі переміг мінімально 2-1 команду Довпотова. У Войнилова відзначились Гузоватий Тарас і Дурбак Микола. В іншому матчі найближчі переслідувачі Войнилова Станькова-2 і Лука розійшлися миром із рахунком 2-2. У Луці відзначились Мельничук Назар і Стахів Роман. Негівці повторили успіх Боднарова у кубку району - розгромили Довжку із аналогічним рахунком 8-0. Копанки на своєму полі перемогли на даний час ослаблену команду Слобідки 4-1, а Завадка - Томашівці 6-2.

 

 

You have no rights to post comments