Протокол засідання КДК по матчу Кадобна - Перевозець
Четвер, 08 серпня 2013, 09:54

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

 Протокол № 3(68)-13 

засідання КДК

  7 серпня 2013 року                                                                                                             м. Калуш                                                             

Присутні:

   члени КДК:  Шекета Михайло, Хомич Ігор, Геренда Євген ;

   заступник голови ФФКР – Волощак Назар;

   запрошені: арбітр Височан Тарас, представник команди с. Перевозець   Довжанський  Богдан.

 

 Порядок денний

  1. Про матч між командами сіл  Кадобна і Перевозець 04. 08. 2013 р.
  2. Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Кадобна Даниліва Володимира.
  1. Про матч між командами сіл  Кадобна і Перевозець 04. 08. 2013 р.

           Слухали Шекету Михайла, який зачитав рапорт арбітра матчу Кадобна – Перевозець Височана Тараса, згідно якого на 90+1-ій  хвилині матчу при рахунку 4:3 на користь команди с. Перевозець у ворота команди с.Перевозець було призначено пенальті. Гравці команди с. Перевозець, висловлючи незгоду із рішенням арбітра,  не давали пробити пенальті і арбітр припинив гру.

        Зачитано пояснення представника команди с. Кадобна Івасіва Романа, заслухано Височана Тараса і Довжанського Богдана.

Запропоновано:

  За відмову продовжити матч команді с. Перевозець зарахувати технічну поразку з рахунком 0:3, а команді с. Кадобна – технічну перемогу з рахунком 3:0.

     Голосували: за - 3.

Вирішили:

     За відмову продовжити матч команді с. Перевозець зарахувати технічну поразку з рахунком 0:3, а команді с. Кадобна – технічну перемогу з рахунком 3:0.

        2. Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Кадобна Даниліва Володимира.

       Слухали Шекету Михайла, який зачитав рапорт арбітра матчу Кадобна – Перевозець Височана Тараса, згідно якого на 90-ій хвилині  матчу гравець команди с. Кадобна Данилів Володимир за навмисний удар суперника рукою  був вилучений з поля.

Запропоновано:

      За навмисний удар суперника рукою дискваліфікувати гравця команди с. Кадобна Даниліва Володимира на 5 (п’ять) ігор.

        Голосували: за 3 (одноголосно).

Вирішили: 

      За навмисний удар суперника рукою дискваліфікувати гравця команди с. Кадобна Даниліва Володимира на 5 (п’ять) ігор.

Голова Контрольно – дисциплінарного комітету                              Шекета М.О. 

 
Коментарі  
  •  
  •  

#3 sava » 08.08.2013, 13:45

Згідно пункту 6.8 регламенту:
Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:
- призначення або не призначення вільних, штрафних чи 11-метрових ударів;
- визначення положення „поза грою”;
- визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;
- зараховане чи не зараховане взяття воріт;
- попередження гравців.

В додатку регламенту є параграф щодо відповідальност і арбітрів (можете почитати у меню DOCS). По суті, там є тільки один пункт, який стосується дії арбітра в полі, за що можна відсторонити його: "за упереджений арбітраж матчу". І все. А як його визначити? Перераховані вище події в матчі взагалі не беруться до уваги. Таким чином, виходить, що судді не несуть ніякої відповідальност і за свої дії в полі, а відсторонити чи застосувати санкції до суддів неможливо та нереально. Не знаю навіть жодного такого прикладу....
0 +−

sava

  •  
  •  

#2 Guest » 08.08.2013, 13:24

ще б щоб шекета приїхав щоб пару шпіцаків получив.......а то сидить у кабінеті і вирішує нашу з вами долю.......та щей до того за наші з вами гроші!!!!!!!!
0 +−

Guest

  •  
  •  

#1 admin » 08.08.2013, 11:45

Цитую детальний коментар (з яким повністю погоджуюсь), що написав у чаті Гість_8475, щодо цього матчу:
Гість_8475: Доброго дня, шановні вболівальники. Був я присутній на матчі Кадобна - Перевозець. Скажу відразу, не вболівав за жодну з команд. В тій ситуації, що склалася на полі, винен суддя на 99,9%!!! Пам'ятаю раніше (років 4-5 тому) приїжджала гостьова команда, і судив гру хтось із представників гостьової команди, але тоді і частіше на полях сутички виникали. Зараз із призначенням арбітрів Федерацією бійки якось зникли, але єдине правильне рішення - це призначення Федерацією ще й бокових арбітрів, так як ці "тупі" давання прарорця будь-кому з присутніх (хоч формально по одному від обох команд) нідочого не приведе. Суддя в Кадобній досить непогано працював з боковими, але точно 3 рази змінював рішення по кутовому на удар від воріт, причому після свистка і жесту рукою в кут поля. А про офф-сайди я мовчу, там і бокові туплять в ситуаціях з пасивним положенням, і виявляється навіть деякі футболісти не розуміють різницю. Ситауція з першим голом Перевозця спірна (був офф-сайд пасивний), в другому таймі - вихід один в один нападника Перевозця - нападник був на своїй половині поля(тобто від якби чекав пасу і розумів що в положенні тому і чекав на своїй половині) , але в положенні поза грою - боковий піднімає прапор (причому що боковий з Перевозця). А з непризначеним пенальті в першому таймі - це просто смішно. Фол був в штрафному майданчику, суддя свиснув на штрафний удар, підбіг ближче і говорить "та точно у штрафній" і каже Перевозцю "бийте хлопці штрафний, то ще початок матчу". Підсумок - суддя сам зробив бардак на полі своїми перемінами рішень, і добре що він ще не дістав по зубах від обидвох команд. А ще така ситуація з воротарем Перевозця. Один з півзахисників Кадобної (№8) разів 5-6 набігав тупо на воротаря, коли воротар фіксував м'яч в руках, а суддя чомусь не бачив жодного разу (бо дивився зовсім в інший бік). Вилучення ще в першому таймі №8 мав заробити за фоли проти воротаря. Один раз воротар виставив коліно - і все - зійшов з поля гравець Кадобної, бо сильно дуже хотів воротаря атакувати.
+1 +−

admin

You have no rights to post comments