Чемпіонат Калуського району: до проміжного фінішу – три тури
Середа, 19 червня 2013, 14:32

Футбольна Калущина наближається до проміжного фінішу. Залишилося провести три тури. Якщо в першій лізі до восьмого туру впевнено почувала себе Станькова, то в цьому турі один і з кращих колективів району дав збій. На власному полі станьківчани поступилися з рахунком 1:3 сусідам із Верхні, котрих очолює відомий в минулому футболіст, який навіть виступав у «вишці» Російської Федерації за Новоросійський "Чорноморець" (ред.), Роман Русановський.

Тепер верхнянці в спину дихають лідеру. А ось на третю сходинку турнірної таблиці піднявся Довгий Войнилів, який у рідних стінах здолав колись непереможний Голинь – 4:2.
Тріумвірат лідерів виглядає так: Станькова – 19 очок, Верхня – 16, а в Довгого Войнилова – 15 пунктів. Далі йдуть Студінка і Вістова.
В другій лізі першої і другої груп лідери утримують свої позиції. Правда, такої переваги, яку вони мали 2-3 тури назад, вже нема.
Так, у першій групі Бабин-Зарічний наздогнала Грабівка. І у них уже по 19 очок. На два відстає Перевозець. Четвертим їде Боднарів – 13 очок.
У другій групі нижчого дивізіону аналогічна картина, як і в першій лізі. Попереду Войнилів – 19 пунктів, 16 – в Луки, а третє-четверте ділять Станькова-2 і Копанки, в яких по 13 очок.
До речі, в Станькові тепер справжній футбольний бум. Завдяки меценату, підприємцю з Москви Ігорю Чигуру збудовано прекрасний стадіон, роздягальню. Побільше б таких людей у нашому футболі, тоді він став би ще більш популярним.

Чемпіонат міста
В Калуші лідирує… Збора
Три тури проведено в чемпіонаті Калуша. Чи не парадокс: в ньому першість захопила сільська команда з дивовижною назвою «Інтернаціонале». В усіх трьох матчах вона святкувала перемогу.
Визачилась в чемпіонаті і трійка лідерів. Друге місце посідає «Євробуд-Олімпія», третє – «Дністер». Ще три колективи не набрали жодного очка.

Джерело

 
Коментарі  
  •  
  •  

#2 admin » 19.06.2013, 21:22

виправлено
0 +−

admin

  •  
  •  

#1 Nazar V » 19.06.2013, 21:05

та не грав Русановський ніколи за сочинську "Жемчужину".
0 +−

Nazar V

You have no rights to post comments