Про чемпіонат Калуського району з міні-футболу
Неділя, 14 квітня 2013, 11:42
Мостище - чемпіон Калуського району з міні-футболу

Чемпіонат Калуського району з міні-футболу сезону 2013 через складні погодні умови переносився тричі. Врешті-решт даний турнір стартував 9 квітня. Матчі проводилися на майданчиках зі штучним покриттям у с. Боднарові та Калуші (ЗОШ №1).

У турнірі зголосилися взяти участь 16 команд, які було розділено на 4 групи. Не брали участь у турнірі минулорічний чемпіон турніру та чемпіон 2 ліги Відкритого чемпіонату Калуша з футзалу 2012-2013 - Сівка Калуська, а також фіналіст Кубка Калуша з футзалу - достатньо сильна команда з Голиня.

За підсумками групового етапу до чвертьфіналу увійшли команди з Підгірок, Войнилова, Боднарова, Перевозця, Перекосів, Тужилова, Мостища та Старого Угринова.

За результатами чвертьфіналу, а саме:

  • Войнилів - Перевозець 5-2,
  • Боднарів - Підгірки 1-0 ,
  • Перекоси - Старий Угринів 2-2 (пен. 2-3),
  • Мостище - Тужилів 5-1,

до півфіналу пробилися Войнилів, Боднарів, Старий Угринів та Мостище.

У першому півфінальному матчі зійшлися Боднарів і Мостище, в якому було зафіксовано рахунок 1-3 на користь гостей. Другий півфінальний матч між Войниловом і Старим Угриновим можна охарактеризувати як "не забиваєш ти, забивають тобі". Протягом усього матчу Войнилів виглядав цікавіше, але, то реалізація гольових моментів підводила при завершальних комбінаційних діях, то виручав команду угринівський голкіпер . В підсумку при рахунку 1-0 на користь Войнилова, Угринів не тільки зрівняв рахунок, реалізувавши пенальні, але й виявився сильнішим у післяматчевих пенальті 3-4.

У малому фіналі Боднарів виграв у Войнилова із рахунком 3-1, а у фіналі Мостище перемогло Старий Угринів із рахунком 4-2. Таким чином, чемпіоном Калуського району з міні-футболу сезону 2013 стало Мостище, 2 місце зайняв Старий Угринів, 3 місце - у Боднарова. Чемпіон та призери змагань були нагородженні кубками Федерації Футболу Калуського району.

{social}

Світлини чемпіонату

Фотографії також можна подивитися на нашій сторінці Вконтакті vk.com/fcvoynyliv

Відеофрагменти матчів

 

You have no rights to post comments

voynyliv@ukr.net - наша почта