Про участь ФК Войнилів у 1 колі
П'ятниця, 06 липня 2012, 01:08

Пройдемось коротко по всіх матчах 1 кола за участю Войнилова. 

 • 1 тур - Довгий Войнилів: закономірна нічия 0-0, хоча господарі мали момент, у якому в останню мить захисник Андрій Тимків виніс м`яч головою із пустих воріт Войнилова.
 • 2 тур - Копанки: 0-3, цього дня шансів було мало виграти у Копанок на їхньому полі (швидкі нападаючі Копанок, психологічна давка, палка підтримка вболівальників, підсуджував суддя, гра в 10-х після вилучення гравця Войнилова).
 • 3 тур - Перекоси: 1-1, Перекоси домінували, проте при стандарті Войнилову вдалося забити гол. Але не судилося Войнилову, на останній хвилині Перекоси забили гол та зрівняли рахунок. Перемогу було втрачено, а з нею і очки.
 • 4 тур - Лука: 4-3, необов’язкова та безглузда поразка, з якої були винесено певні висновки.
 • 5 тур - Довпотів: 1-0, мінімальна перемога, Довпотів показав достойну гру, незважаючи на те, що був у статусі аутсайдера групи.
 • 6 тур - Негівці: 1-2, програючи по ходу 1-0, Войнилів зумів за 10 хв. до кінця матчу забити 2 голи та вирвати вольову перемогу. Думаю, що це була один із ключових переломних матчів 1 кола, який зміцнив впевненість ФК Войнилів у своїй силі.
 • 7 тур - С. Войнилівська: 3-2, нелегка мінімальна перемога.
 • 8 тур - Дубовиця: технічна перемога Войнилова, всі так очікували на перше офіційне дербі, але не судилось.
 • 9 тур - Томашівці: 3-0, вдалось дотиснути тільки у 2 таймі і забити 3 голи.
 • 10 тур - Перевозець: 2-2, що б там не казали, але суддя судив в одні ворота, посадив півкоманди на жовті картки, вилучив ні за що гравця Войнилова вже при рахунку 2-0 на користь Перевозця. Але сталось чудо.. В 10-х Войнилів зумів знову ж таки за 10 хвилин забити 2 мячі, вольова нічия. Так виходить, що Войнилів у меншості грає краще ніж у більшості :)
 • 11 тур - Слобідка: 3-1, вже на 25 хв. рахунок був 3-0, 1 тайм Войнилів повністю домінував, що не можна сказати про 2 тайм (дивись фрагменти відео з матчу), в якому Слобідка забила один гол.

Бомбардири Войнилова за 1 коло:
 • Саноцький Михайло (капітан) - 5 голів,
 • Нищук Михайло, Войтків Микола - по 3 голи,
 • Лукасевич Тарас - 2 голи,
 • Турелик Богдан, Тимків Андрій, Павлюк Олексій, Савка Іван, Дурбак Микола - по 1 голу.

Тут можна подивитись всю командну статистику ФК Войнилів.

На початку чемпіонату 2012 на сайті писалось про відсутність будь-якої фінансової підтримки команди Войнилова. Однак, дуже приємно, що все таки знайшлися люди, які повірили у команду та надали її фінансову допомогу, а це:

 • Прокопів Ігор (1000 грн. - кошти на суддійство матчів)
 • Лукаcевич Тарас (500 грн. - кошти на гостьові матчі)
 • Кондрат Микола (1000 грн. - придбання 4-ох футбольних м`ячів для команди).

Не залишаються осторонь футболу і войнилівські ветерани (Андрій Вінтонович, Сергій Нікітін, Віталій Федорак, Олег Гелемей, Роман Федоришин, Роман Стус, Ігор Борецький, Ярослав Рибій та інші), які також всебічно, як можуть, підтримують команду.

Велике спасибі Вам за підтримку!

 

Спонсори ФК Войнилів

На фото: Прокопів Ігор та Кондрат Микола - спонсори ФК "Войнилів"


На жаль, чого не можна сказати про голову селищної ради Войнилова Рудого Володимира Степановича,  який не тільки не надає жодної допомоги як голова, але і взагалі (складається враження) не цікавиться войнилівський футболом, залишаючись осторонь футбольних справ у селищі.  Хіба що треба "подякувати" йому за підпис на дозвіл участі Войнилова у чемпіонаті. Така позиція дивує... Хоча до цього були обіцянки про підтримку команди у чемпіонаті району селищною радою.

Ну смішно читати  другий  абзац статті "Войнилів спортивний"  у газеті "Вісті Калущини" від 6 липня 2012 року (дивись тут), цитую:

"Найперше пройшли футбольні баталії на Кубок селищної ради (селищний голова Володимир Рудий); перемогу з трьома забитими голами у ворота Слобідки здобула команда з Войнилова."

Який Кубок селищної ради? По-перше, це був матч 11 туру чемпіонату району, і він ніякого немав відношення до якогось кубка, по-друге, футболісти та вболівальники про цей кубок взагалі нічого не знали (в афіші свята жодного слова  про кубок не писалося), аж вже  після матчу футболістам повідомили, що вони виграли якісь Кубок селищної ради. Представниками команди Войнилова було вирішено відмовитися від цього кубка. Виходить, що все це було пророблено тільки для галочки у роботі селищного голови. Команді не потрібні вигадані кубки, команді потрібна допомога. Тому чекаємо в майбутньому більшої уваги чиновників до футболу у селищі, і не тільки в ньому.

У команди поки наявна проблема із футбольною формою. Теперішня форма стара та відслужила свій термін.

Отже, 1 коло можна вважати успішним для ФК Войнилів, і команда зробить усе для того, щоб і 2 коло чемпіонату було таким самим. Після останнього матчу із Слобідкою було організоване святкування на честь закінчення 1 кола для футболістів спільно із спонсорами та ветеранами войнилівського футболу (дивись нище фото).

На даний час завданням на цей сезон (2012) є здобуття одного із призових місць у 2 лізі. А як буде - побачимо. Бажаємо в майбутньому успіхів команді Войнилова, а всім її вболівальникам гарного футболу!

Щоб там не було, а ВОЙНИЛІВ - THE BEST!!!

P.S.  Якщо хтось може ще щось додати, то прошу писати в коментарях

 

 

You have no rights to post comments