РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату, першості та розіграшу Кубку Калуського району з футболу сезону 2019-2020 років PDF Друк e-mail

                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                 рішенням Виконавчого комітету ФФКР

                                                                              від 24 липня 2019 р.

 

                                                                                                                                     Голова ФФКР                           В. Луцький

 

РЕГЛАМЕНТ

Чемпіонату, першості та розіграшу Кубку

Калуського району з футболу сезону 2019-2020 років

(зі змінами 17.09.2019) 

І. Мета та завдання районних змагань з футболу.

1.1. Чемпіонат, першість та розіграш Кубку району серед футбольних команд проводиться з метою:

- подальшого розвитку масового футболу в районі;

- підвищення рівня майстерності футболістів;

- визначення переможця та призерів чемпіонату району, визначення володаря Кубку району;

- організації дозвілля шанувальників футболу.

II. Керівництво змаганнями.

2.1. Проведення районних змагань з футболу здійснюється Федерацію футболу Калуського району (далі-ФФКР) .

2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за змаганнями здійснює голова ФФКР і Виконавчий комітет (далі-ВК) ФФКР. Питання, які не передбачені цим регламентом, регулюються ВК ФФКР.

III. Учасники та умови проведення змагань.

3.1.Чемпіонат і першість Калуського району з футболу сезону 2019-2020 рр. проводяться за коловою системою (весна-осінь у два кола).

3.2. Чемпіонат і першість Калуського району з футболу сезону 2019-2020 рр. є відкритими.

3.3. У чемпіонаті та першості району з футболу сезону 2019-2020 рр. беруть участь:

- у першій лізі – 12 команд сіл: Верхня, Збора, Перекоси,Голинь, Копанки, Сівка Калуська, Студінка, Гуменів, Старий Угринів, Підгірки, Бабин Зарічний, Вістова;

- у другій лізі – решта команд.

3.4. Гравці, учасники чемпіонату, першості та Кубку Калуського району, повинні мати статус футболіста - аматор та бути зареєстрованими в Інформаційно-статистичній базі УАФ тільки в одному футбольному клубі (команді) і їм не дозволяється одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах, першостях та розіграшах Кубку інших областей, в тому числі, міст та районів. В іншому випадку дії таких гравців розглядає КДК.

Гравцям, яким на дату заявки не виповнилося 16 років, не дозволяється брати участь у матчах дорослих складів команд.

Примітка. Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд під час змагань та на екіпірування і підготовку.

3.5. Учасниками змагань не можуть бути арбітри ФФКР, які обслуговують дані змагання.

3.6. Команди першої ліги, які по закінченні поточного чемпіонату району займають 11-12 місця, вибувають у другу лігу.

3.7. Заявка та дозаявка футболістів проводиться в єдині періоди реєстрації, які визначені УАФ на сезон 2019-2020 років.

3.8. Перехід футболіста з команди в команду дозволяється тільки один раз протягом сезону в реєстраційні періоди. Повернення гравця в команду, з якої він перейшов в іншу, не являється переходом. Відповідальність за дотримання цього пункту покладається на представників команд. Випадки порушення цього пункту розглядаються на засіданні КДК.

3.9. У випадку, коли будь-яка команда першої ліги достроково припиняє виступ або рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету (далі-КДК) ФФКР буде позбавлена права участі у змаганнях, то вона вважатиметься у числі двох команд в лізі, які займуть останні місця.

3.10. Команди, які за результатами Першості посядуть перше та друге місця у другій лізі, у наступному сезоні отримують право виступати у першій лізі.

         У разі відмови якоїсь з перших двох команд право виступати у першій лізі отримує команда, яка зайняла наступне вище місце у другій лізі.

       У разі відмови команди першої ліги брати участь у чемпіонаті, право виступати у першій лізі отримує команда, яка зайняла наступне вище місце у другій лізі. У випадку відмови – у першій лізі залишається команда, яка зайняла 11 місце.

3.11. Розіграш Кубку району розглядається ФФКР як один із основних турнірів, тому всі команди першої, другої ліг зобов’язані змагатися за почесний приз районного футболу.

3.12. Умови розіграшу Кубку району викладені у додатку №1 цього Регламенту.

3.13. У ході календарних матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку дозволяється заміна 7-ми футболістів.

3.14. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на поле.

3.15. При проведенні матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

3.16. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядається на засіданні КДК ФФКР.

3.17. Кольори футболок команд-суперниць не повинні збігатися. Команда-господар має першочергове право на вибір форми (кольорів форми). Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.

3.18. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений в рапорт арбітра.

3.19. Керівники команди – господаря поля зобов’язані до початку матчу провести розрахунок з арбітром за обслуговування матчу. Без виконання цієї вимоги арбітр має право не розпочинати матч.

Розміри оплати арбітрів наступні:

1 – ша ліга – арбітр 400 грн., асистент арбітра – 250 грн. ,

2 – га ліга – арбітр 300 грн., асистент арбітра – 200 грн.,

арбітраж кубкових матчів – арбітр 300 грн., асистент арбітра – 200 грн.;

У випадку обслуговування матчу бригадою арбітрів команда гостей оплачує одного асистента арбітра.

Оплату арбітражу кубкових матчів команди проводять порівну.

3.20. Керівники команди - господаря поля зобов’язані до початку матчу представити арбітру медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та відповідального за охорону громадського порядку і безпеку на стадіоні. Без даних осіб арбітр не має права розпочинати матч.

3.21. Керівники команди - господаря поля і команди гостей забезпечують надання медичної допомоги в ході матчу гравцям своєї команди. У випадку відсутності медичного працівника команди гостей, медична допомога гравцям надається медичним працівником команди - господаря поля.

3.22. Представники, капітани команд зобов’язані за 15 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвища, імена футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру картки футболістів. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою. Рапорт арбітра підписується капітанами команд до початку матчу.

3.23. Представники, капітани команд разом з арбітром зобов’язані до початку матчу перевірити картки учасників матчу (звірити ідентичність фото на картці з особою гравця, який виходить на гру) та номер на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра, а також перевірити наявність заявлених на матч гравціву витязі заявочного листа команди із Інформаційно-статистичноїбази УАФ. Представники, капітани команд зобов’язані також перевірити картки гравців на момент їх виходу на заміну.

     У випадку невиконання керівниками команд цього пункту, протести щодо участі у матчі неоформленого в установленому порядку гравця не розглядаються.

Примітка: У разі виникнення сумнівів щодо ідентичності фото на картці з особою гравця, який виходить на поле, необхідно повідомити про свої сумніви арбітру і капітану команди-суперниці, цього гравця допустити до гри, при цьому сфотографувати його перед виходом на поле або під час гри. При наявності доказів, що у матчі брав участь незаявлений гравець, можна подавати протест.

3.24. Матчі чемпіонату, першості району та розіграшу Кубку району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується ВК ФФКР і повинні розпочинатися у точно визначений час. У випадку, коли команда гостей запізниться на календарний матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 45 хвилин. Час запізнення відраховуєься арбітром від офіційно призначеного початку матчу. Команда – господар не має права на запізнення.

3.25. У випадку неявки на гру команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-:+), а супернику – технічна перемога – (+:-).

3.26. Якщо команда зробить дві неявки на ігри, то вона знімається із змагань. Всі результати за участю знятої команди анулюються, якщо вона провела менше 50 % матчів. Якщо вона зіграла 50 і більше відсотків матчів, то у всіх наступних матчах знятій команді зараховують технічні поразки (-:+), а її суперникам – технічні перемоги

(+:-).

       За два тури до завершення чемпіонату, першості забороняється неявка команди. У такому випадку неявка вважається за другу, і дана команда знімається із змагань.

3.27. Кожна неявка команди на календарний матч розглядається КДК ФФКР.

З.28. Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається КДК ФФКР.

3.29. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках: при обопільній згоді представників обох команд і при форс-мажорних обставинах. Рішення про перенесення календарного матчу на інший день приймає голова ФФКР. Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення змагань.

3.30. Гравці, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

3.31. За грубі порушення Статуту ФФКР та даного Регламенту команда може бути знята із чемпіонату та першості району.

3.32. Команди, які з тих чи інших причин виключені із змагань, у наступному сезоні можуть бути допущеними до змагань тільки після рішення Виконкому ФФКР.

3.33. У випадку неможливості догравання матчу за форс-мажорних обставин (несприятливих погодних умов) рішення про його припинення приймає арбітр матчу. Ігровий час та причина припинення матчу повинні бути відображені у рапорті арбітра матчу. Голова ФФКР після отримання рапорту арбітра матчу визначає час та дату догравання. При цьому діють наступні положення:

- рахунок та дисциплінарні санкції зіграної частини матчу при дограванні зберігаються. До рапорту арбітра "склади команд" можуть бути внесені будь-які футболісти, які фігурують в заявочних списках команд на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в рапорті арбітра "склади команд" припиненого матчу, за винятком футболістів, яких було замінено або вилучено з поля під час проведення припиненого матчу, а також футболістів, які не брали участь у припиненому матчі, у зв’язку з дискваліфікацією,

- футболісти, які перебували на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до рапорту арбітра "склади команд" як запасні футболісти при дограванні матчу,

- будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишаються в силі на ту частину матчу, що залишилася,

- одна жовта картка, застосована до футболіста перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу,

- заміна футболістів, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість футболістів у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу,

- якщо перерваний матч проводиться не на наступний день, а після чергового(-их) туру(-ів) чемпіонату, першості до списку рапорту арбітра "склади команд" дозволяється вносити футболістів, яких було дискваліфіковано після чергового(-их) туру(-ів),

- команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

3.34. Матч не дограється з причин:

- втручання в нього третіх осіб, у тому числі глядачів;

- недисциплінованої поведінки футболістів однієї чи обох команд;

- присутності на полі в складі однієї або обох команд менше, ніж 7(семи) футболістів. Рішення з цього матчу приймає КДК ФФКР.

IV. Арбітраж районних змагань.

4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра, затвердженими ВК ФФКР.

Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює КДК ФФКР.

4.3. Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється головою ФФКР.

4.4. Арбітри зобов’язані прибути до місця, де проводиться матч, за 20 хвилин до його початку в день гри.

4.5. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч, арбітр зобов’язаний один день до матчу повідомити про це голову або заступника голови ФФКР.

     У випадках неявки на гру призначеного арбітра, або не призначення на гру арбітра, матч обслуговує арбітр команди гостей.

     У випадках не призначення на гру асистентів арбітра від ФФКР, представники обох команд рекомендують арбітрові асистентів арбітра від своїх команд.

4.6. Неявка або запізнення на матч арбітра розглядається на засіданні КДК ФФКР.

4.7. Арбітр матчу зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

4.8. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника і відповідального за охорону громадського порядку та безпеку на стадіоні, їхні прізвища внести у рапорт арбітра.

4.9. Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються, визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда гостей.

4.10. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний оформити рапорт арбітра, наступного дня до 15-ї години передати по тел. 050-666-86-08 в.о голови ФФКР інформацію про проведений матч і на протязі двох робочих днів після проведеного матчу доставити рапорт арбітра у ФФКР.

4.11. У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про авторів забитих м’ячів, всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво команд.

4.12. Після отримання протесту від команди, голова ФФКР отримує від арбітра, асистента арбітра пояснення щодо протесту , або інциденту, що мав місце до, під час і після гри, і при необхідності вони викликаються на засідання КДК.

4.13. У випадку несвоєчасної доставки рапорту арбітра, або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме КДК ФФКР.

V. Відповідальність футболістів, тренерів, керівників команд.

5.1. Керівники команд, тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту.

5.2. Команди несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб та глядачів.

5.3. Команда-господар несе повну відповідальність за громадський порядок і безпеку на стадіоні до, під час та після матчу.

5.4. Керівники команд не мають права втручатися в дії арбітрів.

5.5. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, її представників, або глядачів, рішенням арбітра матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК ФФКР.

5.6. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються.

5.7. Дисциплінарні проступки керівників команд, тренерів, футболістів, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів, розглядаються КДК ФФКР.

5.8. Керівники команд, тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

5.9. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району і навпаки.

5.10. При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анулюються.

5.11. Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітра, офіційних осіб ФФКР, розглядаються на засіданні КДК ФФКР.

5.12. Команда зобов’язана виконати рішення КДК ФФКР у визначений термін. У випадку невиконання рішення КДК, головою ФФКР команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні ВК ФФКР.

5.13. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або відповідального за охорону громадського порядку і безпеку на стадіоні, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає КДК ФФКР, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту.

5.14. Якщо матч було припинено арбітром через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї з команд залишилось менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення. При нічийному чи позитивному «для «винуватця» результаті, “винуватцеві” зараховується технічна поразка (-:+). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка (-:-), турнірні очки командам не нараховуються. У випадку самовільного припинення гри і виходу команди з поля, їй зараховується технічна поразка (-:+).

5.15. Представники, капітани команд зобов’язані за викликом з’являтися на наради і засідання, які проводять ВК і КДКФФКР.

5.16. Перелік дисциплінарних санкцій викладено у додатку №2 цього Регламенту.

VI. Протести.

6.1. Команда, яка подає протест, зобов’язана письмово представити у КДК ФФКР вмотивовану суть протесту не пізніше другого робочого дня після проведеного матчу.

6.2. Після отримання протесту голова ФФКР отримує від арбітра, асистента арбітра пояснення щодо протесту, і при необхідності вони викликаються на засідання КДК.

6.3. Несвоєчасно подані протести на засіданні КДК не розглядаються.

6.4. Якщо представники команди не прибули на засідання КДК для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їхньої присутності.

6.5. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

- призначення або не призначення вільних, штрафних чи 11-метрових ударів;

- визначення положення „поза грою”;

- визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;

- зараховане чи не зараховане взяття воріт;

- попередження, вилучення гравців з поля.

6.6. Якщо команда не згідна з рішенням КДК ФФКР, то вона зобов’язана протягом наступних трьох робочих днів після оприлюднення рішення КДК на сайті «Калущина футбольна» направити апеляцію до Апеляційного комітету ФФКР. В противному випадку апеляція не розглядаються.

VII. Місця проведення змагань.

7.1. Ігри чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу проводяться на футбольних полях, які попередньо прийняті ВК ФФКР. Розмір футбольного поля: довжина – від 90 метрів до 120 метрів; ширина – від 60 метрів до 75 метрів, в окремих випадках допускається ширина поля – від 50 метрів до 60 метрів.

7.2. Проведення матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району на футбольних полях без трав’яного покриття (гаревих, гумових, і т.п.) не дозволяється.

7.3. Команди господарів поля зобов’язані забезпечити високий рівень організації і проведення матчу, а саме:

- футбольне поле встановлених розмірів:

- необхідний інвентар для гри – 2 (два) футбольні м’ячі, які відповідають Правилам гри, 2 (два) прапорці для асистентів арбітра (рекомендовані параметри : розмір полотнища 30х40 см, довжина древка – 45 см, діаметр – 15 мм);

• чергування медичного працівника;

• чергування відповідального за охорону громадського порядку та безпеку на стадіоні.

7.4. Недоліки, які будуть відображені в рапорті арбітра щодо організації проведення матчу, розглядатимуться КДК ФФКР.

7.5.У випадку, коли футбольне поле не відповідає встановленим вимогам Правил гри (не рівне, пошкоджене, 2/3 залито водою і т.п.) і господарі поля відмовляються або не можуть виправити недоліки, то арбітр виносить рішення про можливість, неможливість проводити матч на цьому полі. Остаточне рішення щодо результату матчу приймає КДК ФФКР на підставі рапорту арбітра матчу.

7.7. Керівники футбольних команд (представники, тренери), команда – господар зобов’язані забезпечити порядок на стадіоні до, під час та після матчу. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до їх виїзду з території стадіону та арбітрів з часу їх прибуття і до від’їзду з населеного пункту.

VІІІ. Порядок оформлення заявочної документації.

8.1. Кожна команда в обов’язковому порядку на участь у чемпіонаті, першості та Кубку району подає заявочний лист. Зразок заявочного листа розробляється і встановлюється ВК ФФКР.

8.2. За кожну команду дозволяється заявляти і реєструвати не більше 30 футболістів. Разом із дозаявками склад команди не повинен перевищувати 30 осіб.

8.3. Оформлення заявочної документації здійснюється ВК ФФКР.

8.4. Для заявки футболістів керівники команд зобов’язані представити наступні документи:

• заявочний лист (встановленого зразка), завірений підписами і печатками лікаря та сільського (селищного) голови;

• одна фотокартка розміром 3,5х4,5 см на гравця команди згідно з заявочним листом, який не зареєстрованийв Інформаційно-статистичній базі УАФ.

• оригінал та копія першої сторінки паспортів футболістів згідно із заявочним листом (у разі відсутності паспорта за віком – оригінал та ксерокопія свідоцтва про народження), які не зареєстровані в Інформаційно-статистичній базі УАФ.

Копії паспортів (ксерокопії свідоцтв про народження) залишаються у ФФКР;

8.5. Оформлення заявочних документів проводиться згідно зазначених термінів ВК ФФКР.

8.6. Гравці та команди, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

ІX. Визначення місць у турнірній таблиці.

9.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються. Місця команд у чемпіонаті, першості району визначаються за більшою кількістю набраних очок, отриманими у всіх матчах.

9.2 У випадку однакової кількості очок у двох (крім випадку визначення чемпіона району) і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з конкурентами мають кращі показники:

- більша кількість набраних очок;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

- більша кількість перемог;

- більша кількість забитих м’ячів.

9.3. За рівності показників, вказаних в п. 9.2. цього розділу, місця команд визначаються жеребкуванням, яке проводить ВК ФФКР.

9.4. Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату, то чемпіон району визначається за результатом додаткового "Золотого матчу" між ними на нейтральному полі. Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо і додатковий час матчу закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів.

Х. Нагородження.

10.1. Команди першої та другої ліг за зайняті І-ІІІ місця у чемпіонаті і першості району та володар Кубку району нагороджуються грамотами та пам’ятними кубками Федерації футболу Калуського району. Керівники команд, тренери та гравці нагороджуються відповідно “золотими”, “срібними” і “бронзовими” медалями .

Команда-фіналіст розіграшу Кубку району нагороджується грамотою, а її гравці нагороджуються пам’ятними медалями.

10.2. За результатами рейтингового голосування представників команд першої ліги визначається кращий гравець, кращі воротар, захисник, півзахисник і нападник футбольного сезону, які нагороджується цінними призами.

10.3. За підсумками футбольного сезону Виконком ФФКР відзначає меценатів, які сприяють розвитку масового футболу на Калущині. Вони нагороджуються пам’ятними призами.

10.5. За підсумками чемпіонату і Кубку району з футболу Виконком ФФКР затверджує кращих арбітрів району. Вони нагороджуються пам’ятними призами.

ХІ. Фінансові витрати

11.1. Витрати з участі в чемпіонаті, першості і розіграшу Кубку району несуть команди – учасниці (оплата арбітрів, транспорту, тощо).

ХІІ. Проведення районних змагань у 2020-2021 році.

12.1. Чемпіонат і першість Калуського району з футболу сезону 2020-2021 рр. буде проведено у двох лігах:

- першу лігу складуть команди, які в сезоні 2019-2020 рр. займуть 1-10 місця в чемпіонаті району та дві команди другої ліги, які отримають право грати в першій лізі;

- другу лігу складуть дві команди, які в сезоні 2019-2020 рр. займуть 11-12 місця в чемпіонаті району та решта команд другої ліги, а також новосформовані команди.

ХІV. Заключні положення.

14.1. Всі додатки до цього регламенту є його невід’ємною частиною.

 

 

ДОДАТОК №1

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення розіграшу Кубку Калуського району з футболу сезону 2019-2020 рр.

 

1. Федерація футболу Калуського району розглядає розіграш Кубку району як один з основних турнірів, тому всі команди першої та другої ліг зобов’язані змагатися за почесний приз районного футболу.

2. Усі етапи кубкового турніру  проводяться з 1 (одного) матчу . 

3. Змагання проводяться за системою з вибуванням. 

4. На всіх етапах розіграшу Кубку району суперники визначаються шляхом "сліпого" жеребкування (представники усіх ліг у одній корзині). 

5. На попередньому етапі шляхом «сліпого» жеребкування визначаються команди, які будуть брати участь у попередньому етапі і команди, які почнуть боротьбу з 1/8 фіналу. 

     Порядок проведення жеребкування наступний: представники команд тягнуть номери у порядку зайнятих місць у першій і другій лігах сезону 2018-2019 років: 1-ша команда 1-ої ліги, 1-ша команда 2-ої ліги, 2-га команда 1-ої ліги, 2-га команда 2-ої ліги і так дальше. Команди, які при жеребкуванні отримали номери1-4 і 21-24 (при участі в Кубку 24-х команд), почнуть боротьбу із 1/8 фіналу. 

     Господарем поля на попередньому етапі  є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні. 

6. На етапах 1/8, 1/4 та1/2 фіналу розіграшу Кубку району порядок проведення жеребкування визначає керівник змагань разом із представниками команд. 

7. На Всіх етапах  розіграшу Кубку району окрім фінального матчу, у випадку нічийного результату, переможець визначається у серії післяматчевих 11-метрових ударів. 

8. Фінальний матч розіграшу Кубку району проводиться з однієї гри на нейтральному полі. У випадку нічийного результату призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо додатковий час закінчується внічию, то переможець визначається у серії післяматчових11-метрових ударів. 

     Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Голова ФФКР за погодженням із представниками команд – фіналістів Кубку. 

9. Кубковий турнір проводиться в терміни, які затверджені ВК ФФКР. 

10. У розіграші Кубку району дійсні ті ж заявочні документи, що й у чемпіонаті та першості району. 

11. У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду в іншу команду, він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубку у складі нової команди 

Примітка . Футболісти, які були зареєстровані після першої 1/4 фіналу гри, не мають права брати участь у подальших матчах розіграшу Кубку району. 

12. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району та навпаки. 

13. У випадку неявки на матч, участі у матчі неоформленого в установленому порядку гравця або гравця, який не мав права грати в даному матчі, команда рішенням КДК ФФКР знімається з розіграшу Кубку району. 

14. Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. 

15. Нагородження команд володаря Кубку району та фіналіста проводиться згідно з Регламентом районних загань. 

16. Ситуації, що не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом районних змагань.

 

 

ДОДАТОК №2

ПЕРЕЛІК

дисциплінарних санкцій, які застосовуються до учасників чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району сезону 2019-2020 рр.

1. Всі команди, які беруть участь у районних змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту, виявляючи при цьому високу організованість, дисципліну, повагу до офіційних осіб, арбітрів, суперників, глядачів.

2. Команди, їх керівники (представники, тренери) несуть відповідальність за поведінку гравців, офіційних представників команди, глядачів, громадський порядок і безпеку на стадіонах (футбольних полях).

3. За невиконання даних вимог та вимог Регламенту до винних осіб застосовуються такі дисциплінарні санкції:

І. Стосовно офіційних представників команд:

1) – попередження;

2) - усунення від виконання обов’язків на певну кількість ігор, певний період часу, безстроково.

Вказані санкції застосовуються:

а)- за невиконання вимог Регламенту;

б)- за відмову проводити, продовжити матч, самовільний вихід команди з поля;

в)- за неетичну поведінку, грубі випади, вислови на адресу арбітрів, організаторів змагань.

ІІ. Стосовно футбольних команд:

1)- попередження;

2)- грошовий обов’язковий внесок «ГОВ».

3)- зарахування технічної поразки;

4)- дискваліфікація футбольного поля;

5)- зняття зі змагань;

Вказані санкції застосовуються:

а)- за запізнення гостей на матч понад 45 хвилин – технічна поразка(-:+) та «ГОВ» 1000 грн.;

б)- за затримку початку матчу пізніше встановленого ВК ФФКР часу з вини господарів – технічна поразка та «ГОВ» 1000 грн.;

в)- за неявку на матч – технічна поразка(-:+) та«ГОВ» 1000 грн. (з них 500 грн. компенсується команді-супернику ).

г)- за другу неявку на матч – зняття із змагань;

д) - за неявку команди на хоча б один з двох останніх турів до завершення чемпіонату – зняття із змагань;

е)- за відмову проводити, продовжити матч і самовільний вихід команди з поля – технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 500 грн., а за повторний випадок – зняття із змагань;

є)- за недисципліновану поведінку і провокаційні дії футболістів або представників команд, що викликали безладдя на полі або привели до зриву матчу – зарахування технічних поразок винним командам (-:+), дискваліфікація поля на різні терміни (1-3 матчі) та «ГОВ» від 500 грн. до 1000 грн. , або зняття із змагань;

ж)- за незабезпечення охорони громадського порядку і безпеки на стадіоні (футбольному полі) до матчу, під час матчу і після матчу (вибіг уболівальників на поле, напади на арбітрів, організаторів, гравців) зарахування технічних поразок винним командам (-:+), дискваліфікація поля на різні терміни (1-3 матчі) та «ГОВ» від 500 грн. до 1000 грн. , або зняття із змагань;

–з)- за зрив матчу із-за відсутності медичного працівника господарів поля – технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 1000 грн.;

и)- за не підготовку футбольного поля, що призвело до зриву матчу – технічна поразка(-:+) , дискваліфікація поля на одну гру та «ГОВ» 1000 грн.;

і)- за участь у матчі незаявленого гравця або гравця, який не мав права виступати у даному матчі – технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 500 грн.;

ї)- за невиконання пунктів Регламенту щодо своєчасної оплати арбітру – технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 500 грн.;

й)- у випадку, якщо кольори форми команди господарів та гостей співпадають, а команда гостей не має іншої, внаслідок чого не проведено матч – технічна поразка (-:+) та "ГОВ" 500 грн.;

к) за зрив матчу через відсутність у команди - господаря поля заявочних документів (карток футболістів, витягу заявочного листа команди ізІнформаційно-статистичної бази УАФ) - технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 1000 грн.;

л) за зрив матчу через відсутність у команди – гостей на протязі 45-ти хвилин після офіційно призначеного початку матчу заявочних документів (карток футболістів, витягу заявочного листа команди із Інформаційно-статистичної бази УАФ) - технічна поразка (-:+) та «ГОВ» 1000 грн.;

ІІІ. Стосовно гравців команд, які вилучені з поля:

а) – за отримані 2 жовті картки в одній грі – дискваліфікація на 1 гру (без рішення КДК);

б)- за „фол останньої надії” – дискваліфікація на 1 гру (без рішення КДК);

в)- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику– дискваліфікація до 3 ігор;

г)- за грубу гру з нанесенням важкої травми – дискваліфікація до 5 ігор;

д)- за образливі, нецензурні вислови, жести, погрозу на адресу суперника, партнера, арбітра, асистентів арбітра, представників ФФКР – дискваліфікація до 5 ігор;

е)- за удар суперника, партнера, арбітра, асистента арбітра, бійку – дискваліфікація від 5 до 10 ігор.

ІV. Стосовно гравців команд, які отримали попередження:

а) - за кожні 4(чотири) жовті картки, отримані у матчах чемпіонату, першості та Кубку району дискваліфікація на 1 (одну) гру( без рішення КДК );

б) - за кожні отримані наступні 4 (чотири) жовті картки - дискваліфікація відповідно збільшується на 1 (одну) гру (без рішення КДК).

Примітки: 1.Дві жовті картки, отримані в одному матчі, при обліку враховуються як червона картка і не враховуються при підрахунку загальної кількості попереджень.

                     2. При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анулюються.

                     3. Після закінчення футбольного сезону дискваліфікація на наступний сезон розповсюджується лише на вилучених з поля футболістів, попередження, які були отримані футболістами, анулюються.

V. Стосовно гравців команд, які не брали участі у грі:

- застосовуються санкції, передбачені у розділі ІІІ, зокрема, згідно пунктів д) і е).

Примітки:

Футболіст, який був вилучений з поля, автоматично дискваліфіковується на одну гру до рішення КДК ФФКР.

Якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.

Якщо матч не відбувся з вини команди дискваліфікованого гравця, то дана гра не зараховується до терміну дискваліфікації.

VІ. Стосовно гравців , які одночасно виступають за інші команди:

а) - дискваліфікація на 3 (три) гри і в подальшому - дискваліфікація на термін до дати відзаявки даного гравця із іншої команди, при повторному порушенні – дискваліфікація гравця на термін до кінця сезону.

Примітка: Рішення про допуск такого гравця до ігор приймає голова ФФКР після отримання підтверджуючих документів щодовідзаявки гравця з іншої команди.

VІІ. Стосовно арбітрів, асистентів арбітрів:

1) - попередження;

2) - грошовий обов’язковий внесок «ГОВ»,

3) - відсторонення від арбітражу;

Вказані санкції застосовуються:

а) - за несвоєчасне (пізніше одного дня до початку матчу) повідомлення голові ФФКР або заступнику голови ФФКР про неможливість виконання призначення на матч:

- вперше – попередження;

- повторно – відсторонення від арбітражу на 1 (один) матч і «ГОВ» 250 грн.;

- у разі подальшого порушення – відсторонення від арбітражу на визначений термін.

б) - за неприбуття на календарний матч без поважних причин – «ГОВ» 250 грн. і відсторонення від арбітражу на визначений термін.

в) – за несвоєчасне доставлення Рапорту арбітра у ФФКР або неохайне його оформлення:

- вперше – попередження;

- повторно – відсторонення від арбітражу на 1 (один) матч і «ГОВ» 300 грн.

г) - відсторонення від арбітражу всіх матчів на визначений термін і «ГОВ» від 300 грн. до 500 грн., за:

- фальсифікацію записів в Рапорті арбітра про вилучення та попередження ;

- невнесення до Рапорту арбітра вилучень і попереджень, що мали місце до, під час та після матчу;

- приховування факту неетичної, некоректної поведінки футболістів, офіційних осіб, глядачів щодо арбітрів або інших осіб.

д) - за неетичне, некоректне ставлення до представників ФФКР, футболістів, офіційних осіб або глядачів – відсторонення від арбітражу на визначений термін.

Дисциплінарна санкція, яка застосована до арбітра, діє у відповідній частині змагань або наступному спортивному сезоні, якщо КДК не прийме інше рішення.

Голова ФФКР може тимчасово утриматися від призначення арбітра для проведення матчів на період з’ясування КДК обставин щодо допущених арбітром порушень, а також інших конфліктних ситуацій, пов’язаних з діяльністю арбітра.

 

You have no rights to post comments