Регламент Відкритого чемпіонату міста з футзалу | ![]() | ![]() | ![]() |
Положення про проведення Відкритого чемпіонату міста з футзалу серед аматорських команд сезону 2012/2013 р. р. 1. Мета і завдання.
2. Час та місце проведення. Змагання проводяться на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 і розпочинаються з 1 грудня 2012 року. 3. Учасники змагань. До участі в турнірі запрошуються аматорські команди міста і району, вік учасників – 16 років і старші. Склад команди – 15 чоловік: 4 гравці в полі, воротар і 10 запасних. Гравець протягом сезону має право виступати лише за одну команду. 4. Система проведення змагань. Змагання проводяться згідно діючих Правил гри у футзал м’ячем №4. Формула гри: 2 тайми по 15 хвилин. Команди змагаються у двох лігах. Турнір першої ліги, до якої увійшли 12 команд: ФК «Тужилів», «Стара Гарда», РЕМ, «Свобода», «Сокіл» (Голинь), «Сокіл» (Калуш), ФК «Боднарів», «Сармат» (Тужилів), ФК «Загір’я», «Добробуд», «Будучність» (Довге Калуське), «Копір-Сервіс», пройде за коловою системою (в два кола). У випадку відмови однієї чи декількох з цих команд від участі, їх місце займе наступна за рейтингом команда другої ліги за підсумком минулорічного чемпіонату. В турнірі другої ліги беруть участь всі бажаючі команди. Система проведення змагань в другій лізі буде остаточно визначена після отримання заявок команд. 5. Визначення переможців. Змагання команд першої ліги визначають переможця і призерів чемпіонату. Команди, які посядуть у підсумку 11 і 12 місця, з наступного сезону вибувають в другу лігу. Дві кращі команди другої ліги отримують у наступному сезоні право на виступ в першій лізі. Місця команд визначаються за кількістю очок набраних у всіх матчах.При однаковій кількості набраних очок у двох і більше команд, місця визначаються за такими показниками:
При абсолютній рівності показників місця команд визначає жереб, а для команд, які претендують на перемогу в чемпіонаті, призначається додаткова гра. 6. Керівництво змагань. Загальне керівництво здійснює Управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради та міська Федерація футболу. Безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію. Інформаційна підтримка – за сприяння ФК «Калуш» (www.fc.kalush.net). 7. Фінансування. Витрати по організації і проведенню змагань здійснюються за кошти Управління, спонсорів та вступних внесків, які становлять: для команд першої ліги: 1220 гривень; для команд другої ліги: 800 гривень. Зібрані кошти за вступні внески будуть витрачені на оренду приміщення, харчування суддів і лікаря. Оплата відрядження та харчування учасників змагань здійснюється за кошти відряджуючих організацій. 8. Нагородження. Команда – переможець та призери змагань у двох лігах будуть відзначені грамотами Управління в справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, медалями, а також грошовими преміями та індивідуальними призами кращому гравцю, воротарю і бомбардиру. 9. Заявки: Заявки на участь в чемпіонаті встановленого зразка (з фотографіями розміром 3х4 см, ксерокопіями першої сторінки паспорта і квитанціями про оплату вступного внеску) подаються до 23 листопада 2012 року в Управління в справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту за адресою: вул. С. Бандери, 18 (з 9 до 17 години). Максимальна кількість гравців, яких можна внести до заявки, не повинна перевищувати 15 чоловік. Внесення змін і уточнень до заявочних документів команд після початку першого туру змагань припиняється. Контактні телефони: +380982512511; +380663792565.
Положення про порядок застосування дисциплінарних санкцій Відкритого чемпіонату та розіграшу Кубка міста з футзалу в сезоні 2012/2013 р.р. 1. Загальні положення. Керівники команд, тренери і футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь у міських змаганнях з футзалу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та Регламенту. 2. Відповідальність учасників змагань. За порушення чи невиконання Правил гри і Регламенту до учасників міських змагань з футзалу застосовуються дисциплінарні санкції. Рішення про застосування дисциплінарних санкції покладається на арбітрів, головного суддю змагань і Дисциплінарну комісію. 3. Порядок застосування. У відповідності до Правил гри, виключно арбітр має право застосовувати дисциплінарні санкції у вигляді попередження (жовті картки) чи вилучення (червоні картки) до, під час та після матчу стосовно його учасників. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату міста, враховуються в іграх розіграшу Кубку міста і навпаки протягом сезону. 4. Облік. Команди самостійно ведуть облік дисциплінарних санкцій, відповідальність покладається на представників команд. За участь у матчі дискваліфікованого гравця винній команді зараховується технічна поразка (-:+). 5. Перелік дисциплінарних санкцій. Стосовно команд, які беруть участь в міських змаганнях з футзалу, можуть бути застосовані наступні санкції:
Перелік санкцій що до гравців, тренерів і представників команд:
Гравець, який вилучений за друге попередження (тобто отримав другу жовту картку) в одній грі може брати участь в наступному матчі. 6. Порядок застосування. Гравець, на якого накладені дисциплінарні санкції, відбуває термін дискваліфікації після оприлюднення рішення Дисциплінарної комісії на інформаційному стенді і на офіційному сайті ФК «Калуш» (www.fc.kalush.net). Коли матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця. Якщо матч не відбувся з вини команди дискваліфікованого гравця, то дана гра не зараховується до терміну його дискваліфікації. 7. Порядок подачі протестів. Представник команди після закінчення гри повинен попередити арбітра про подання протесту. Мотиви подачі протесту фіксуються арбітром в протоколі матчу і підписуються представником команди, яка подала протест. Про подання протесту арбітр зобов’язаний повідомити іншу сторону. У випадку подачі протесту арбітр до 17-ої години наступного дня після матчу представляє головному судді змагань письмові пояснення щодо протесту. Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються, окрім випадків, якщо вони не могли бути виявлені протягом матчу чи одразу по його завершенні. Якщо представники команди не прибули на засідання Дисциплінарної комісії для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їхньої присутності. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі: попередження; призначення або не призначення вільних, штрафних чи 11-метрових ударів; визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру; зараховане чи не зараховане взяття воріт. 8. Відповідальність арбітрів. Дисциплінарні санкції, які можуть бути також застосовані до арбітрів за неналежне виконання свої обов’язків:
ОРГКОМІТЕТ
|