Регламент Чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Калуського району з футболу - 2014 PDF Друк e-mail

  

 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                   рішенням виконкому ФФКР

                                                                                                  від 08  квітня 2014 р.

                                                                  Голова ФФКР     В. Луцький

 РЕГЛАМЕНТ

Чемпіонату, першості,  розіграшу Кубку та Суперкубку

Калуського району з футболу сезону 2014 року

 

І. Мета та завдання районних змагань з футболу.

1.1. Чемпіонат, першість та розіграш Кубку та Суперкубку району серед футбольних команд проводиться з метою:

- подальшого розвитку масового футболу в районі;

- підвищення рівня майстерності футболістів;

- визначення переможця та призерів чемпіонату району, визначення володаря Кубку і Суперкубку району;

- організації дозвілля шанувальників футболу .

 

II. Керівництво змаганнями.

2.1. Проведення районних змагань з футболу здійснюється Федерацію футболу Калуського району (далі-ФФКР) спільно з Калуською районною організацією ФСТ „ Колос”.

2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за змаганнями здійснює Виконавчий комітет (далі-ВК) ФФКР. Питання, які не передбачені цим регламентом, регулюються ВК ФФКР.

 

III. Учасники та умови проведення змагань.

3.1.Чемпіонат і першість Калуського району з футболу сезону 2014 року проводяться за коловою системою (весна-осінь у два кола).

3.2. До участі в змаганнях допускаються команди сіл Калуського району та мікрорайону «Підгірки» м. Калуша.

3.3. У чемпіонаті та першості району з футболу сезону 2014 року беруть участь:

- у першій лізі – 12 команд сіл:Станькова,  Верхня, Довге Калуське,Голинь, Студінка, Довгий Войнилів, Сівка Калуська, Вістова, Гуменів,Перекоси, Негівці, Старий Угринів;

- у другій лізі – 23 команди, які за територіальним принципом розділені на дві зони.

3.4. Гравці, учасники чемпіонату, першості, Кубка та Суперкубка Калуського району, повинні мати статус футболіста  - аматор та бути зареєстрованимив Єдиній інформаційній базі ФФУ тільки в одному футбольному клубі (команді).

  Примітка. Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд під час змагань та на екіпірування і підготовку.

Дозволяється в команди другої ліги заявляти юнаків, які виступають в дитячо – юнацькій футбольній лізі України. 

3.5. Учасниками змагань не можуть бути арбітри ФФКР, які обслуговують дані змагання.

3.6. Команди першої ліги, які по закінченні поточного чемпіонатурайону займають 11-12 місця, вибувають у другу лігу.

3.7. Заявка та дозаявка футболістів проводиться в єдині періоди реєстрації:

  - 1-ий період реєстрації: 01 березня – 15 травня,

  - 2-ий період реєстрації: 01 серпня – 05 вересня.

Не дозволяється одночасно заявлятися та брати участь в чемпіонатах, першості та розіграші Кубку інших областей, міст та районів.

Перехід футболіста з команди в команду дозволяється тільки один раз протягом сезону вреєстраційні пероди.

Повернення гравця в команду, з якої він перейшов в іншу, не являється переходом.

Відповідальність за дотримання цього пункту покладається на представників команд. Випадки порушення цього пункту розглядаються на засіданні КДК.

3.8. У випадку, коли будь-яка команда (команди) першої ліги достроково припиняє виступ або рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету (далі-КДК) ФФКР буде позбавлена права участі у змаганнях, то вона вважатиметься у числі двох команд в лізі, які займуть останні місця.

3.9. Команди другої ліги, які у своїх зонах посядуть перше та друге місця, виходять у фінальну частину змагань для визначення переможця і призерів серед команд другої ліги.

Всі ігри фінальної частини проводяться на нейтральних полях за такою схемою:

- у першому турі зустрічаються переможець І-ої зони з командою, яка посіла друге місце у ІІ-ій зоні, а переможець ІІ-ої зони – з командою, яка посіла друге місце у І-ій зоні;

- у другому турі за І – ІІ місця зустрічаються переможці ігор першого туру, за ІІІ – ІV місця – команди, які зазнали поразки у першому турі.

Тривалість всіх ігор фінальної частини – 90 хвилин. Якщо матч закінчується внічию, то переможець визначається за серією 11- ти метрових ударів.

- у першому турі зустрічаються переможець І-ої зони з командою, яка посіла друге місце у ІІ-ій зоні, а переможець ІІ-ої зони – з командою, яка посіла друге місце у І-ій зоні;

- у другому турі за І – ІІ місця зустрічаються переможці ігор першого туру, за ІІІ – ІV місця – команди, які зазнали поразки у першому турі.

Тривалість всіх ігор фінальної частини – 90 хвилин. Якщо матч закінчується внічию, то переможець визначається за серією 11- ти метрових ударів.

3.10. Команди, які за результатами фінальної частини посядуть перше та друге місця у другій лізі, у наступному сезоні отримують право виступати у першій лізі.У разі відмови якоїсь з перших двох команд право виступати у першій лізі отримує команда, яка зайняла наступне вище місце у другій лізі. 

3.11. Розіграш Кубку району розглядається ФФКР як один із основних турнірів, тому всі команди першої, другої ліг зобов’язані змагатися за почесний приз районного футболу.

3.12. Умови розіграшу Кубку району викладені у додатку №1 цього Регламенту.

3.13. У ході календарних матчів чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

3.14. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на поле.

3.15. При проведенні матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

3.16. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядається на засіданні КДК ФФКР.

3.17. Кольори футболок команд-суперниць не повинні збігатися. Команда-господар має першочергове право на вибір форми (кольорів форми). Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.

3.18. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений в рапорт арбітра.

3.19. Керівники команди – господаря поля зобов’язані до початку матчу провести розрахунок з арбітром за обслуговування матчу. Без виконання цієї вимоги арбітр має право не розпочинати матч.

3.20. Керівники команди господаря поля зобов’язані до початку матчу представити арбітру медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та відповідального за охорону громадського порядку і безпеку на стадіоні. Без даних осіб арбітр не має права розпочинати матч.

3.21. Представники, тренери команд зобов’язані за 15 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвища, імена футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу карточки учасників змагань. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.

3.22. Рапорт арбітра підписується тренерами, капітанами команд до початку матчу. Ігри чемпіонату, першості району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується ВК ФФКР.

3.23. Матчі чемпіонату району та розіграшу Кубку району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли команда гостей запізниться на календарний матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 45 хвилин. Час запізнення відраховуєься арбітром від офіційно призначеного початку матчу. Команда – господар не має права на запізнення.

3.24. У випадку неявки на гру команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-:+), а супернику – технічна перемога – (+:-).

3.25. Якщо команда зробить дві неявки на ігри, то вона знімається із змагань. Всі результати за участю знятої команди анулюються, якщо вона провела менше 50 % матчів. Якщо вона зіграла більше 50% матчів, то у всіх наступних матчах знятій команді зараховують технічні поразки (-:+), а її суперникам – технічні перемоги (+:-).

За три тури до завершення чемпіонату, першості забороняється неявка команди. У такому випадку неявка вважається за другу, і дана команда знімається із змагань.

3.26. Кожна неявка команди на календарний матч розглядається КДК ФФКР.

З.27. Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається КДК ФФКР.

3.28. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках за рішенням ВК ФФКР. Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення змагань.

3.29. Гравці, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

3.30. За грубі порушення Статуту ФФКР та даного Регламенту команда може бути знята ізчемпіонату та першості  району.

3.31. Команди, які з тих чи інших причин причин виключені з змагань, у наступному сезоні можуть бути допущеними до змагань тільки після рішення Виконкому ФФКР.

 

IV. Арбітраж районних змагань.

4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра, затвердженими ВК ФФКР.

Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює КДК ФФКР.

4.3. Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється головою ФФКР.

4.4. Арбітри зобов’язані прибути до місця, де проводиться матч, за 20 хвилин до його початку в день гри.

4.5. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч, арбітр зобов’язаний за два дні до матчу повідомити про це голову ФФКР або заступника голови ФФКР.

У випадках неявки на гру призначеного арбітра, або непризначення на гру арбітра, матч обслуговує арбітр команди гостей.

4.6. Неявка або запізнення на матч арбітра розглядається на засіданні КДК ФФКР.

4.7. Арбітр матчу зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

4.8. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника івідповідального за охорону громадського порядку та безпеку на стадіоні, їхні прізвища внести у рапорт арбітра.

4.9. Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються, визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда гостей.

4.10. Арбітр зобов’язаний разом з капітанами команд до початку матчу перевірити картки учасників змагань (звірити ідентичність фото на картці з особою гравця, який виходить на гру) та номер на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.

4.11. Представники, капітани команд мають право також перевіряти карткигравців на момент їх виходу на заміну.

4.12. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний оформити рапорт арбітра, наступного дня до 10-ї години передати по моб. тел.0667139493 голові ФФКР інформацію про проведений матч і до 17-ої години наступного дня після проведеного матчу доставити рапорт арбітра у ФФКР.

У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про авторів забитих м’ячів, всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво команд.

4.13. У випадку несвоєчасної доставки рапорту арбітра, або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та іншихнегативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме КДК ФФКР.

4.14. У випадку подачі протесту, або інциденту, що мав місце до, під час та післягри, арбітр зобов’язаний представити письмовий рапорт в ФФКР іобов’язково бути присутнім на засіданні КДК ФФКР при розгляді цього питання.

4.15. У разі невиконання командами вимог Правил гри та даного Регламенту, арбітр може прийняти рішення про припинення (відміну) гри.

4.16. На окремі матчі головою ФФКР може бути направлений інспектор матчу.

 

V. Відповідальність футболістів, тренерів, керівників команд.

5.1. Керівники команд, тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту.

5.2. Команди несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб та глядачів.

5.3. Команда-господар несе повну відповідальність за громадський порядок і безпеку на стадіоні до, під час та після матчу.

5.4. Керівники команд не мають права втручатися в дії арбітрів.

5.5. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, її представників, або глядачів, рішенням арбітра матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК ФФКР.

5.6. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються.

5.7. Дисциплінарні проступки керівників команд, тренерів, футболістів, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів, розглядаються КДК ФФКР.

5.8. Керівники команд, тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

5.9. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району і навпаки.

5.10. При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анульовуються.

5.11. Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітра, офіційних осіб ФФКР, розглядаються на засіданні КДК ФФКР.

5.12. Команда зобов’язана виконати рішення КДК ФФКР у визначений термін. У випадку невиконання рішення КДК, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні ВК ФФКР.

5.13.Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або відповідального за охорону громадського порядку і безпеку на стадіоні, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає КДК ФФКР, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту.

5.14. Якщо матч було припинено арбітром через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї з команд залишилось менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення. При нічийному чи позитивному «для «винуватця»результаті “винуватцеві” зараховується технічна поразка (-:+). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка (-:-), турнірні очки командам не нараховуються. У випадку самовільного припинення гри і виходу команди з поля, їй зараховується технічна поразка (-:+).

5.15. Представники, тренери команд зобов’язані за викликом з’являтися на наради і засідання, які проводять ВК ФФКР і КДК.

5.16. Перелік дисциплінарних санкцій викладено у додатку №2 цього Регламенту.

 

VI. Протести.

6.1. Представник (тренер) команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів тренера команди обов’язково фіксуються арбітром у рапорті арбітра.

6.2. Арбітр, асистенти арбітра матчу у випадку подачі протесту зобов’язані до 17 години наступного дня після матчу представити у ФФКР письмові пояснення щодо протесту.

6.3. Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний представником (тренером) команди, яка подала протест.

6.4. Про подання протесту арбітр зобов’язаний повідомити іншу сторону.

6.5. Команда, яка подала протест, зобов’язана представити у КДК ФФКР вичерпно вмотивовану суть протесту наступного після матчу дня до 17-ї години.

6.6. Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести нерозглядаються,окрім випадків, якщо вони не могли бути виявлені протягом матчу чи одразу по його завершенні.

6.7. Якщо представники команди не прибули на засідання КДК ФФКР для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їхньої присутності.

6.8. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

- призначення або не призначення вільних, штрафних чи 11-метрових ударів;

- визначення положення „поза грою”;

- визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;

- зараховане чи не зараховане взяття воріт;

- попередження, вилучення гравців з поля.

 

VII. Місця проведення змагань.

7.1. Ігри чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу проводяться на футбольних полях, які попередньо прийняті ВК ФФКР. Розмір футбольного поля: довжина – від 90 метрів до 120 метрів; ширина – від 60 метрів до 75 метрів, в окремих випадках допускається ширина поля – від 50метрів до 60 метрів.

7.2. Проведення матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району на футбольних полях без трав’яного покриття (гаревих, гумових, і т.п.) не дозволяється.

7.3. Команди господарів поля зобов’язані забезпечити високий рівень організації і проведення матчу, а саме:

- футбольне поле встановлених розмірів:

- необхідний інвентар для гри – 2 (два) футбольні м’ячі, які відповідаютьПравилам гри, 2 (два) прапорці для асистентів арбітра (рекомендовані параметри: розмір полотнища 30х40 см, довжина древка 45 см, діаметр – 15 мм);

• чергування медичного працівника;

• чергування відповідального за охорону громадського порядку та безпеку на стадіоні.

7.4. Недоліки, які будуть відображені в рапорті арбітра щодо організації проведення матчу, розглядатимуться КДК ФФКР.

7.5.У випадку, коли футбольне поле не відповідає встановленим вимогам Правил гри (не рівне, пошкоджене, 2/3 залито водою і т.п.) і господарі поля відмовляються або не можуть виправити недоліки, то арбітр виносить рішення про можливість, неможливість проводити матч на цьому полі. Остаточне рішення щодо результату матчу приймає КДК ФФКР на підставі рапорту арбітра матчу.

7.7. Керівники футбольних команд (представники, тренери), команда – господар зобов’язані забезпечити порядок на стадіоні до, під час та після матчу. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до їх виїзду з території стадіону та арбітрів з часу їх прибуття і до від’їзду з населеного пункту.

 

VІІІ. Порядок оформлення заявочної документації.

8.1. Кожна команда в обов’язковому порядку на участь у чемпіонаті, першості та Кубку району подає заявочний лист та картки учасників чемпіонату з фотографіями. Зразки заявочного листа та картки учасників розробляються і встановлюються ВК ФФКР.

8.2. За кожну команду дозволяється заявляти не більше 25 футболістів.Разом із дозаявками склад команди не повинен перевищувати 25 осіб.

8.2. Оформлення заявочної документації здійснюється ВК ФФКР.

8.3. Для заявки футболістів керівники команд зобов’язані представити наступні документи:

• заявочний лист (встановленого зразка), завірений підписами і печатками лікаря та сільського (селищного) голови;

одна фотокартка розміром 3,5х4,5 см на кожногогравця команди згідно з заявочним листом;

оригінал та копія першої сторінки паспортів всіх футболістів заявки (у разі відсутності паспорта за віком – оригінал та ксерокопія свідоцтва про народження). Копії паспортів (ксерокопії свідоцтв про народження) залишаються у ФФКР;

• анкету футбольної команди (у довільній формі із зазначенням: 1) назви команди, 2) року утворення, 3) переліком чемпіонських титулів та завоювань Кубків району, 4) кольорами основної та резервної форми, 5) у разі наявності – логотипу команди;

кольорову фотокартку футбольної команди розміром 10х15 см.

8.4. Оформлення заявочних документів проводиться згідно зазначених термінів ВК ФФКР.

8.5. Гравці та команди, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

 

ІX. Визначення місць у турнірній таблиці.

9.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються. Місця команд у чемпіонаті, прешості району визначаються затакими показниками, отриманими у всіх матчах:

      -   більша кількість набраних очок;  

      -   більша кількість перемог;

-   краща різниця забитих і пропущених м'ячів;

-    більша кількість забитих м'ячів.

9.2  У разі, якщо дві або більше команд набрали рівну кількість очок, в силу вступають наступні критерії:

- більша кількість набраних очок у особистих зустрічах;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів у особистих зустрічах;

- більша кількість забитих м’ячів у особистих зустрічах;

- кількість забитих на виїзді м’ячів у особистих зустрічах;

- більша кількість перемог у всіх зустрічах;

- різниця м’ячів у всіх зустрічах.

9.3. За рівності показників, вказаних в п. 9.2. цього розділу, місця команд визначаються жеребкуванням, яке проводить ВК ФФКР.

9.4. Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату, то чемпіон району визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі. Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо і додатковий час матчу закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів.

 

Х. Нагородження.

10.1. Команди першої та другої ліг за зайняті І-ІІІ місця у чемпіонаті району та володар Кубку району нагороджуються грамотами та пам’ятними кубками Федерації футболу Калуського району. Керівники команд, тренери та гравці нагороджуються відповідно “золотими”, “срібними”, “бронзовими” медалями та грамотами.

Команда-фіналіст розіграшу Кубку району нагороджується грамотою, а її гравці нагороджуються грамотами і пам’ятними медалями.

10.2. За результатами рейтингового голосування представників команд першої ліги визначається кращий гравець, кращий воротар футбольного сезону 2014 року, які нагороджується цінними призами.

10.3. За підсумками чемпіонату району з футболу Виконком затверджує кращого бомбардира, який нагороджується цінним призом.

10.4. За підсумками календарного року Виконком ФФКР відзначає меценатів, які сприяють розвитку масового футболу на Калущині, вони нагороджуються пам’ятними призами.

10.5. За підсумками чемпіонату, Кубку і Суперкубку району з футболу Виконком затверджує найкращого та п’ятірку кращих арбітрів району. Вони нагороджуються пам’ятними призами.

 

ХІ. Фінансові витрати.

11.1. Витрати по придбанню пам’ятних кубків, медалей, грамот для нагородження команд, які у чемпіонаті, першості району зайняли І-ІІІ місця та володаря Кубку, фіналіста Кубку, оплату суддів фінального матчу Кубка та матчів чемпіонату району серед юнацьких команд несе районна організація ФСТ »Колос» за рахунок коштів районного бюджету на проведення змагань.

11.2. Всі інші витрати з участі в чемпіонаті і розіграшу Кубку району несуть команди – учасниці.

 

 

XІІ. Розіграш Суперкубку.

12.1. Суперкубок Калуського району, заснований Калуською районною федерацією футболу, розігрується між чемпіоном та володарем або фіналістом Кубку району.

12.2. Матч за Суперкубок організовує і проводить ВК ФФКР.

12.3. Матч проводиться на нейтральному полі. Дату, місце та час його проведення визначає ВК ФФКР.

12.4. Команда – господар поля визначається за допомогою жеребу, який тягне офіційна особа команди чемпіона.

12.5. Футболісти, які не відбули термін дискваліфікації, до матчу за Суперкубок не допускаються.

12.6. Якщо основний час матчу закінчився внічию, володар Суперкубку визначається за допомогою серії 11-ти метрових ударів.

12.7. Футбольній команді, яка перемогла у матчі за Суперкубок району з футболу присвоюється звання „Володар Суперкубку Калуського району з футболу”. Команда нагороджується Кубком та грамотою ФФКР.

 

ДОДАТОК №1

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення розіграшу Кубку Калуського району з футболу сезону 2014 року

 

1. Федерація футболу Калуського району розглядає розіграш Кубку району як один з основних турнірів, тому всі команди першої та другої ліг зобов’язані змагатися за почесний приз районного футболу.

2. Ігри 1/16 фіналу проводяться з однієї гри згідно жеребкування, господарем поля на цьому етапі є команда, яка виступає у лізі, нижчій за рангом і нижчій за класом згідно результатів попереднього сезону.

Ігри 1/8 фіналу проводяться з однієї гри згідно жеребкування.

Ігри1/4 та 1/2 фіналу проводяться із двох ігор – вдома і на виїзді.

3. Кубковий турнір проводиться в терміни, які затверджені ВК ФФКР.

4. Фінальний матч розіграшу Кубку району проводиться з однієї гри на нейтральному полі. У випадку нічийного результату призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо додатковий час закінчується внічию, то переможець визначається у серії 11-метрових ударів.

5. У розіграші Кубку району дійсні ті ж заявки, що й у чемпіонаті та першості  району.

6. У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду в іншу команду, він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубку у складі нової команди.

Примітка . Футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь  у подальших матчах розіграшу Кубку району.

7. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району та навпаки.

8.У випадку неявки або за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку гравця, команда рішенням КДК ФФКР знімається з розіграшу Кубку району.

9. На етапах та 1/16 та 1/8 фіналу розіграшу Кубку району, у випадку нічийного результату, переможець визначається у серії 11-метрових ударів.

В1/4 та 1/2 фіналу розіграшу Кубку району переможець визначається за такими показниками:

- за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри

призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви);

- якщо в додатковий час обидві команди забивають однакову кількість м’ячів, то до

наступного етапу виходить команда гостей, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

- якщо в додатковий час не було забито м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.

10. Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні.

11. Нагородження команд володаря Кубку району та фіналіста проводиться згідно з Регламентом районних змагань.

12. Ситуації, що не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом районних змагань.

 

ДОДАТОК №2

ПЕРЕЛІК

дисциплінарних санкцій, які застосовуються до учасників чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району сезону 2014 року.

 

1. Всі команди, які беруть участь у районних змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту, виявляючи при цьому високу організованість, дисципліну, повагу до офіційних осіб, арбітрів, суперників, глядачів.

2. Команди, їх керівники (представники, тренери) несуть відповідальність за поведінку гравців, офіційних представників команди, глядачів, громадський порядок і безпеку на стадіонах (футбольних полях).

3. За невиконання даних вимог та вимог Регламенту до винних осіб застосовуються такі дисциплінарні санкції:

І. Стосовно офіційних представників команд:

1) – попередження;

2)- усунення від виконання обов’язків на певну кількість ігор, певний період часу, безстроково.

Вказані санкції застосовуються:

а)- за невиконання вимог Регламенту;

б)- за відмову проводити, продовжити матч, самовільний вихід команди з поля;

в)- за неетичну поведінку, грубі випади, вислови на адресу арбітрів, організаторів змагань.

ІІ. Стосовно футбольних команд:

1)- попередження;

2)- зарахування технічної поразки;

3)- дискваліфікація футбольного поля;

4)- зняття зі змагань.

Вказані санкції застосовуються:

а)- за запізнення гостей на гру понад 45 хвилин – технічна поразка ;

б)- за затримку початку матчу пізніше встановленого ВК ФФКР часуз вини господарів – технічна поразка;

в)- за неявку на гру – технічна поразка, попередження і витрати по оплаті арбітрів;

г)- за другу неявку на гру – зняття із змагань;

гг)- за неявку команди на хоча б один з трьох останніх турів до завершення чемпіонату – зняття із змагань;

д)- за відмову проводити, продовжити матч і самовільний вихід команди з поля – технічна поразка, а за повторний випадок – зняття із змагань;

є)- за недисципліновану поведінку і провокаційні дії футболістів або представників команд, що викликали безладдя на полі або привели до зриву матчу – дискваліфікація поля на різні терміни або зняття із змагань;

ж)- за незабезпечення охорони громадського порядку і безпеки на стадіоні (футбольному полі) до матчу, під час матчу і після матчу (вибіг уболівальників на поле, напади на арбітрів, організаторів, гравців) – дискваліфікація поля на різні терміни (1-5 матчів), зарахування технічних поразок винним командам, зняття із змагань;

з)- за зрив матчу із-за відсутності медичного працівника – технічна поразка;

и)- за непідготовку футбольного поля, що призвело до зриву матчу – технічна поразка і дискваліфікація поля на одну гру;

і)- за участь у матчі незаявленого гравця або гравця, котрий не мав права виступати у даному матчі – технічна поразка;

ї)- за невиконання пунктів Регламенту щодо своєчасної оплати арбітру – технічна поразка;

й)- у випадку, якщо кольори форми команди господарів та гостей співпадають, а команда гостей не має іншої, внаслідок чого не проведено матч – технічна поразка.

ІІІ. Стосовно гравців команд, які вилучені з поля:

а) – за отримані 2 жовті картки в одній грі – дискваліфікація на 1 гру (без рішення КДК);

б) – за 5 перших жовтих карток – дискваліфікація на наступну гру, за 5 наступних жовтих карток – дискваліфікація на дві наступні гри;

в)- за „фол останньої надії” – дискваліфікація на 1 гру (без рішення КДК);

г)- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику– дискваліфікація до 5 ігор;

д)- за грубу гру з нанесенням важкої травми – дискваліфікація до 10 ігор;

е)- за образливі, нецензурні вислови, жести, погрозу на адресу суперника, арбітрів, представників ФФКР – дискваліфікація до 5 ігор;

є)- за навмисний удар суперника, арбітра рукою (ногою), бійку – дискваліфікація до 10 ігор.

ІV. Стосовно гравців команд, які не брали участі у грі:

- застосовуються санкції, передбачені у розділі ІІІ, зокрема, згідно пунктів е) і є).

Примітки:

Футболіст, який був вилучений з поля, автоматично дискваліфіковується на одну гру до рішення КДК ФФКР.

Якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.

Якщо матч не відбувся з вини комади дискваліфікованого гравця, то дана гра не зараховується до терміну дискваліфікації.

V. Стосовно арбітрів, асистентів арбітрів:

1) - попередження;

2) - відсторонення від арбітражу;

Вказані санкції застосовуються:

а) - за несвоєчасне (пізніше двох днів до початку матчу) повідомлення голові ФФКР або заступнику голови ФФКР про неможливість виконання призначення на матч:

- вперше – попередження;

- повторно – відсторонення від арбітражу на 1 (один) матч;

- у разі подальшого порушення – відсторонення від арбітражу на визначений термін.

б) -  за неприбуття на календарний матч без поважних причин – відсторонення від арбітражу на визначений термін.

в) – за несвоєчасне доставлення Рапорту арбітра суб’єкту, визначеному Регламентом змагань або неохайне його оформлення:

- вперше – попередження;

- повторно – відсторонення від арбітражу на 1 (один) матч.

г) -  відсторонення від арбітражу всіх матчів на визначений термін, за:

- фальсифікацію записів в Рапорті арбітра про вилучення та попередження;

- невнесення до Рапорту арбітра вилучень і попереджень, що мали місце до під час та після матчу;

- приховування факту неетичної, некоректної поведінки футболістів, офіційних осіб, глядачів щодо арбітрів або інших осіб.

д) - за неетичне, некоректне ставлення до представників ФФКР, футболістів, офіційних осіб або глядачів – відсторонення від арбітражу на визначений термін.

      Дисциплінарна санкція, яка застосована до арбітра, діє у відповідній частині змагань або наступному спортивному сезоні, якщо КДК не прийме інше рішення.

     Голова ФФКР може тимчасово утриматися від призначення арбітра для проведення матчів на період з’ясування КДК обставин щодо допущених арбітром порушень, а також інших конфліктних ситуацій, пов’язаних з діяльністю арбітра.

 

You have no rights to post comments