<br /> <b>Notice</b>:  Undefined variable: sitename in <b>/home/fcvoyn/public_html/templates/jv_nicebody/libs/layouts/default.php</b> on line <b>78</b><br
/>


Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2021-2022
Календар команд(и) Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2021-2022

Тур 1

Неділя, 29.08.2021
Група A12:00Студінка8 - 0Підгірки
Група A12:00Гуменів3 - 1Боднарів
Група A +:- 12:00Рух (Вістова) - Збора
Група D12:30Мостище3 - 1Верхня
Група A13:00Штурм Сівка-Калуська3 - 0Войнилів
Група B13:00Лімниця Перегінське4 - 1Зоря Берлоги
Група С13:00Тяпче7 - 0Сокіл Тростянець
Група С13:00Нафтовик Яворів6 - 6Свіча Княжолука
Група С -13:00Леви Велика Тур’я9 - 0Карпати Лоп'янка-
Група С13:00Станківці2 - 4Прикарпаття Гошів-
Група D13:00Тужилів4 - 1Новиця
Група B14:00Колос Цінева9 - 0Сокіл Верхній Струтин
Група B14:00Сваричів7 - 0Карпати Дуба
Група B14:00Оболонь Брошнів1 - 0Спас
Група D15:00Перекоси2 - 3Тріумф Довгий Войнилів
Група D15:00Єдність Перевозець-Бабин С.2 - 1Негівці
Група A +:- 15:30ФСК Тризуб Старий Угринів - Завадка

Тур 2

Неділя, 05.09.2021
Група A12:00Підгірки2 - 6Гуменів
Група A12:00Завадка1 - 2Рух (Вістова)
Група С12:00Сокіл Тростянець1 - 3Прикарпаття Гошів
Група С12:00Свіча Княжолука0 - 1Леви Велика Тур’я
Група С12:00Тяпче0 - 1Нафтовик Яворів-
Група A13:00Войнилів1 - 3Збора
Група D13:00Верхня2 - 1Єдність Перевозець-Бабин С.
Група D13:00Негівці2 - 3Тужилів
Група D13:00Сокіл (Голинь)5 - 1Перекоси
Група B13:00Спас0 - 2Лімниця Перегінське
Група B14:00Карпати Дуба0 - 4Оболонь Брошнів
Група B14:00Колос Цінева0 - 1Сваричів
Група A14:30Боднарів0 - 4ФСК Тризуб Старий Угринів
Група B15:00Сокіл Верхній Струтин0 - 2Зоря Берлоги
Група С -15:00Карпати Лоп'янка0 - 7Станківці-
Група A15:30Штурм Сівка-Калуська2 - 1Студінка
Група D16:00Тріумф Довгий Войнилів0 - 2Мостище

Тур 3

Неділя, 12.09.2021
Група A11:30Студінка4 - 0Войнилів
Група A12:00Гуменів3 - 1Штурм Сівка-Калуська
Група A12:00ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 2Підгірки
Група С +:- 12:00Прикарпаття Гошів - Карпати Лоп'янка-
Група С12:00Нафтовик Яворів6 - 0Сокіл Тростянець-
Група D12:30Мостище0 - 3Сокіл (Голинь)
Група A13:00Збора3 - 2Завадка
Група B13:00Зоря Берлоги2 - 0Спас
Група B13:00Оболонь Брошнів0 - 3Колос Цінева
Група D14:00Єдність Перевозець-Бабин С.2 - 1Тріумф Довгий Войнилів
Група A14:30Рух (Вістова)4 - 1Боднарів
Група B14:30Сваричів14 - 0Сокіл Верхній Струтин
Група С14:30Станківці4 - 3Свіча Княжолука-
Група D14:30Новиця5 - 0Негівці
Група С15:00Леви Велика Тур’я2 - 3Тяпче-
Група D15:00Тужилів4 - 0Верхня
Група B15:30Лімниця Перегінське7 - 0Карпати Дуба

Тур 4

Неділя, 19.09.2021
Група A11:30Студінка4 - 2Гуменів
Група A11:30Підгірки1 - 1Рух (Вістова)
Група A11:30Боднарів1 - 8Збора
Група D11:30Верхня4 - 1Новиця
Група С12:00Тяпче11 - 0Станківці
Група С12:00Свіча Княжолука1 - 4Прикарпаття Гошів
Група D12:00Перекоси1 - 1Мостище
Група B13:00Колос Цінева4 - 1Лімниця Перегінське
Група С13:00Нафтовик Яворів4 - 2Леви Велика Тур’я
Група С +:- 13:00Сокіл Тростянець - Карпати Лоп'янка-
Група D13:00Сокіл (Голинь)5 - 0Єдність Перевозець-Бабин С.
Група A13:30Войнилів2 - 5Завадка
Група B14:00Сокіл Верхній Струтин3 - 3Спас
Група D14:00Тріумф Довгий Войнилів3 - 3Тужилів
Група B14:00Карпати Дуба0 - 2Зоря Берлоги
Група A15:30Штурм Сівка-Калуська1 - 2ФСК Тризуб Старий Угринів
Група B15:30Сваричів2 - 0Оболонь Брошнів

Тур 5

Неділя, 26.09.2021
Група A12:00Збора7 - 0Підгірки-
Група С12:00Леви Велика Тур’я2 - 1Сокіл Тростянець-
Група D12:00Негівці2 - 0Верхня-
Група D12:00Новиця2 - 4Тріумф Довгий Войнилів-
Група D12:00Єдність Перевозець-Бабин С.0 - 3Перекоси-
Група С13:00Станківці2 - 1Нафтовик Яворів-
Група С13:00Прикарпаття Гошів1 - 1Тяпче-
Група B13:00Зоря Берлоги0 - 2Колос Цінева-
Група D13:30Тужилів2 - 2Сокіл (Голинь)-
Група A14:00Завадка5 - 1Боднарів-
Група B14:00Лімниця Перегінське2 - 2Сваричів-
Група B14:00Спас4 - 1Карпати Дуба-
Група A14:30Гуменів4 - 0Войнилів-
Група A14:30ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 2Студінка-
Група A14:30Рух (Вістова)0 - 5Штурм Сівка-Калуська-
Група B15:30Оболонь Брошнів13 - 1Сокіл Верхній Струтин-

Тур 6

Неділя, 03.10.2021
Група С11:00Нафтовик Яворів3 - 3Прикарпаття Гошів-
Група A11:30Студінка9 - 1Рух (Вістова)
Група D11:30Мостище1 - 1Єдність Перевозець-Бабин С.
Група A12:00Штурм Сівка-Калуська0 - 4Збора
Група A12:00Підгірки1 - 2Завадка
Група D12:00Перекоси1 - 1Тужилів
Група D12:00Сокіл (Голинь)8 - 1Новиця
Група A12:30Войнилів1 - 2Боднарів
Група B13:00Сваричів6 - 2Зоря Берлоги
Група B13:00Сокіл Верхній Струтин0 - 3Карпати Дуба
Група С13:00Леви Велика Тур’я2 - 3Станківці-
Група С13:00Сокіл Тростянець1 - 10Свіча Княжолука-
Група B13:00Оболонь Брошнів3 - 0Лімниця Перегінське
Група A14:00Гуменів2 - 1ФСК Тризуб Старий Угринів
Група D14:30Тріумф Довгий Войнилів6 - 1Негівці
Група B15:30Колос Цінева6 - 1Спас

Тур 7

Неділя, 10.10.2021
Група D11:30Негівці3 - 9Сокіл (Голинь)
Група A12:00Збора2 - 1Студінка
Група A12:00Боднарів2 - 0Підгірки
Група С12:00Станківці3 - 0Сокіл Тростянець-
Група D12:00Новиця1 - 4Перекоси
Група B13:00Спас1 - 9Сваричів-
Група B13:00Карпати Дуба0 - 5Колос Цінева-
Група С +:- 13:00Прикарпаття Гошів - Леви Велика Тур’я-
Група B13:00Лімниця Перегінське13 - 1Сокіл Верхній Струтин-
Група D13:30Верхня4 - 7Тріумф Довгий Войнилів
Група A14:00Завадка0 - 3Штурм Сівка-Калуська
Група A14:00ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 0Войнилів
Група B14:00Зоря Берлоги1 - 2Оболонь Брошнів-
Група A14:30Рух (Вістова)0 - 4Гуменів
Група С15:00Свіча Княжолука3 - 1Тяпче-
Група D15:00Тужилів1 - 1Мостище

Тур 8

Неділя, 24.10.2021
Група A11:30Студінка2 - 0Завадка
Група A12:00Гуменів1 - 1Збора
Група D12:00Сокіл (Голинь)4 - 0Верхня
Група D12:30Єдність Перевозець-Бабин С.3 - 2Тужилів
Група D12:30Мостище5 - 0Новиця
Група A13:00Войнилів2 - 4Підгірки
Група D14:30Перекоси6 - 1Негівці
Група A15:00Штурм Сівка-Калуська2 - 2Боднарів
Група A15:00ФСК Тризуб Старий Угринів5 - 1Рух (Вістова)

Тур 9

Неділя, 31.10.2021
Група A00:00Рух (Вістова) - Войнилів-
Група A00:00Збора - ФСК Тризуб Старий Угринів-
Група A00:00Завадка - Гуменів-
Група A00:00Підгірки - Штурм Сівка-Калуська-
Група A00:00Боднарів - Студінка-
Група D00:00Негівці - Мостище-
Група D00:00Верхня - Перекоси-
Група D00:00Тріумф Довгий Войнилів - Сокіл (Голинь)-
Група D00:00Новиця - Єдність Перевозець-Бабин С.-

voynyliv@ukr.net - наша почта