<br /> <b>Notice</b>:  Undefined variable: sitename in <b>/home/fcvoyn/public_html/templates/jv_nicebody/libs/layouts/default.php</b> on line <b>78</b><br
/>


Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2021-2022 - Група A
Календар команд(и) Чемпіонат Калуського р-ну з футболу 2021-2022

Тур 1

Неділя, 29.08.2021
Група A12:00Студінка8 - 0Підгірки
Група A12:00Гуменів3 - 1Боднарів
Група A +:- 12:00Рух (Вістова) - Збора
Група A13:00Штурм Сівка-Калуська3 - 0Войнилів
Група A +:- 15:30ФСК Тризуб Старий Угринів - Завадка

Тур 2

Неділя, 05.09.2021
Група A12:00Підгірки2 - 6Гуменів
Група A12:00Завадка1 - 2Рух (Вістова)
Група A13:00Войнилів1 - 3Збора
Група A14:30Боднарів0 - 4ФСК Тризуб Старий Угринів
Група A15:30Штурм Сівка-Калуська2 - 1Студінка

Тур 3

Неділя, 12.09.2021
Група A11:30Студінка4 - 0Войнилів
Група A12:00Гуменів3 - 1Штурм Сівка-Калуська
Група A12:00ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 2Підгірки
Група A13:00Збора3 - 2Завадка
Група A14:30Рух (Вістова)4 - 1Боднарів

Тур 4

Неділя, 19.09.2021
Група A11:30Студінка4 - 2Гуменів
Група A11:30Підгірки1 - 1Рух (Вістова)
Група A11:30Боднарів1 - 8Збора
Група A13:30Войнилів2 - 5Завадка
Група A15:30Штурм Сівка-Калуська1 - 2ФСК Тризуб Старий Угринів

Тур 5

Неділя, 26.09.2021
Група A12:00Збора7 - 0Підгірки-
Група A14:00Завадка5 - 1Боднарів-
Група A14:30Гуменів4 - 0Войнилів-
Група A14:30ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 2Студінка-
Група A14:30Рух (Вістова)0 - 5Штурм Сівка-Калуська-

Тур 6

Неділя, 03.10.2021
Група A11:30Студінка9 - 1Рух (Вістова)
Група A12:00Штурм Сівка-Калуська0 - 4Збора
Група A12:00Підгірки1 - 2Завадка
Група A12:30Войнилів1 - 2Боднарів
Група A14:00Гуменів2 - 1ФСК Тризуб Старий Угринів

Тур 7

Неділя, 10.10.2021
Група A12:00Збора2 - 1Студінка
Група A12:00Боднарів2 - 0Підгірки
Група A14:00Завадка0 - 3Штурм Сівка-Калуська
Група A14:00ФСК Тризуб Старий Угринів1 - 0Войнилів
Група A14:30Рух (Вістова)0 - 4Гуменів

Тур 8

Неділя, 24.10.2021
Група A11:30Студінка2 - 0Завадка
Група A12:00Гуменів1 - 1Збора
Група A13:00Войнилів2 - 4Підгірки
Група A15:00Штурм Сівка-Калуська2 - 2Боднарів
Група A15:00ФСК Тризуб Старий Угринів5 - 1Рух (Вістова)

Тур 9

Неділя, 31.10.2021
Група A00:00Рух (Вістова) - Войнилів-
Група A00:00Збора - ФСК Тризуб Старий Угринів-
Група A00:00Завадка - Гуменів-
Група A00:00Підгірки - Штурм Сівка-Калуська-
Група A00:00Боднарів - Студінка-

voynyliv@ukr.net - наша почта