<br /> <b>Notice</b>:  Undefined variable: sitename in <b>/home/fcvoyn/public_html/templates/jv_nicebody/libs/layouts/default.php</b> on line <b>78</b><br
/>

Облік жовтих карток PDF Друк e-mail
Написав Ivan   
Неділя, 01 вересня 2019, 08:29

Федерація футболу Калуського району

Облік жовтих карток

Сезон 2019-2020 років

Станом на 23.08.2020 р.

Список буде доповнено після отримання відсутніх рапортів

 

 

 

№ п/п

 

 

Прізвище та ім’я гравця

 

Команда

 

Дата отримання

 

К - ть

 

Примітки

  1.  

Андрусів Іван

Підгірки

28.08.2019

15.09.2019

01.11.2019

1+1+1

 
  1.  

Атаманчук Василь

Негівці

25.08.2019

26,07,2020

1+1

 
  1.  

Атаманчук Юрій

Перекоси

28.08.2019

1

 
  1.  

Багринівський Андрій

Штурм (Сівка Калуська)

18.08.2019

20,10,2019

1+1

 
  1.  

Борщ Володимир

Збора

11.08.2019

1

 
  1.  

Бурак Олег

Рух   (Вістова)

18.08.2019

22,09,2019

13.10.2019

12,07,2020

06,08,2020

1+1+1+1

+

 
  1.  

Варій Богдан

Негівці

18.08.2019

1

 
  1.  

Винник Ярослав

Перекоси

18.08.2019

28.08.2019

12,07,2020

1+1+1

 
  1.  

Вількович Іван

Перекоси

11.08.2019

02,08,2020

1+1

 
  1.  

Гаврилів Денис

Рух   (Вістова)

11.08.2019

6,10,2019

 

1+1

 
  1.  

Гасяк Михайло

Довгий Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Гошовський Тарас

Бабин Зарічний

18.08.2019

25.08.2019

1+1

 
  1.  

Грицюк Василь

Рух   (Вістова)

18.08.2019

08.09.2019

05,07,2020

19,07,2020

16,08,2020

1+1+1+1

1

 
  1.  

Данилюк Віталій

Юність (Верхня)

11.08.2019

27,10,2019

12,07,2020

06,08,2020

 

1+1+1+1

 
  1.  

Джус Ігор

Гуменів

18.08.2019

15.09.2019

19,07,2020

06.08.2020

1+1+1+1

 
 

Дроздік Михайло

Чорний Ліс (Грабівка)

12,07,2020

1

 
  1.  

Загірняк Роман

Юність (Верхня)

18.08.2019

20,10,2019

 

1+1

 
  1.  

Івасів Роман

Пійло

25.08.2019

1

 
  1.  

Івахнюк Роман

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

21,06,2020

19,07,2020

26,07,2020

1+1+1+1

 
  1.  

Коваль Володимир

Пійло

18.08.2019

6,10,2019

03.11.2019

1+1+1

 
  1.  

Козій Віталій

Студінка

11.08.2019

13,10,2019

16,08,2020

1+1+1

 
  1.  

Косів Роман

Пійло

18.08.2019

1

 
  1.  

Коско Юрій

Збора

25.08.2019

06,10,2019

02,08,2020

1+1+1

 
  1.  

Кулинин Андрій

Збора

11.08.2019

22,09,2019

29,09,2019

 24,10,2019

05,07,2020

 

1+1+1+1+

1

 

 
  1.  

Кушлик Богдан

Завадка

25.08.2019

1

 
  1.  

Ладан Олег

Чорний ліс (Грабівка)

18.08.2019

1

 
  1.  

Лесюк Іван

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

 

08,09,2019

 

22,09,2019

 26,07,2020

1+1+1+1

 
  1.  

Мельник Віталій

Копанки

11.08.2019

13.10.2019

 06,08,2020

1+1+1

 
  1.  

Мельниченко Микола

Тризуб (Ст. Угринів)

11.08.2019

29,09,2019

10,11,2019

19,07,2020

06,08,2020

16,08,2020

1+1+1+1

+1+1

 
  1.  

Микитюк Василь

Негівці

25.08.2019

28.08.2019

12,07,2020

26,07,2020

1+1+1+1

 
  1.  

Мостовий Михайло

Підгірки

11.08.2019

18.08.2019

15.09.2019

13.10.2019

27,10,2019

19,07,2020

29,07,2020

06,08,2020

1+1+1+1

1+1+1+1

 
 

Майор Богдан

Чорний Ліс (Грабівка)

12,07,2020

1

 
 

Мачерко Дмитро

Новиця

12,07,2020

 

 
  1.  

Овчар Володимир

Студінка

18.08.2019

27,10,2019

21,06,2020

1+1+1

 
  1.  

Олексишин Назар

Штурм (Сівка Калуська)

Студінка

18.08.2019

19,07,2020

1+1

 
  1.  

Петрина Ігор

Бабин Зарічний

18.08.2019

26,07,2020

 

1+1

 
  1.  

Пірус Віталій

Підгірки

11.08.2019

27,10,2019

1+1

 
  1.  

Побігун Іван

Перекоси

11.08.2019 18.08.2019

8.09.2019

15.09.2019

10,11,2019

 12,07,2020

1+1+1+1+

1+1

 
  1.  

Попович Микола

Негівці

25.08.2019

27,10,2019

26,07,2020

1+1+1

 
 

Протецький Володимир

Негівці

29,09,2019

27,10,2019

1+1

 
 

Петрів Владислав 

Новиця

12,07,2020

1

 
  1.  

Рарак Іван

Підгірки

25.08.2019

1

 
  1.  

Розвора Іван

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

09,08,2020

 

1+1

 
 

Рисей Андрій

Тризуб Угринів

12,07,2020

1

 
  1.  

Савчук Василь

Копанки

18.08.2019

25.08.2019

13,10,2019

1+1+1

 
  1.  

 

    
  1.  

Свирид Ігор

Юність (Верхня)

Копанки

11.08.2019

28,06,2020

1+1

 
  1.  

Семчук Тарас

Бабин Зарічний

25.08.2019

02,08,2020

1+1

 
  1.  

Смольський Василь

Рух   (Вістова)

25.08.2019

1

 
  1.  

Тимків Андрій

Гуменів

11.08.2019

29.09.2019

 28,06,2020

12,07,2020

30,07,2020

02,08,2020

1+1+1+1

+1+1

 
  1.  

 Цінявський Олександ

 Новиця 12,07,2020      1 
  1.  

Турелик Богдан

Войнилів

18.08.2019

1

 
  1.  

Федоришин Валентин

Довгий Войнилів

28.08.2019

1

 
  1.  

Федорин Ростислав

Збора

18.08.2019

29,09,2019

21,06,2020

 

1+1+1

 
  1.  

Хемич Віталій

Підгірки

18.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

 

1+1+1

 
  1.  

Христонько Володимир

Сокіл (Голинь)

11.08.2019

01.09.2019

08.09.2019

1+1+1

 
  1.  

Христонько Юрій

Сокіл (Голинь)

18.08.2019

15,09,2019

13,10,2019

03.11.2019

 16,07,2020

19,07,2020

1+1+1+1

1+1

 
  1.  

Яців Назар

Копанки

25.08.2019

01.09.2019

1+1

 
 Бусел ОлександрСтудінка

08,09,2019

22,09,2019

13,10,2019

10,11,2019

1 +1+1+1

 
 Лесюк ІгорТризуб (Ст. Угринів)

27,10,2019

03.11.2019

10,11,2019

28,06,2020

23,07,2020

1 +1+1+1

+1

 
 Філіпович МихайлоТризуб (Ст. Угринів)

08,09,2019

1

 
 Ковалюк ОлегГуменів01,09,20191 
 Мазурчак ВіталійГуменів

01,09,2019

29.09.2019

27,10,2019

03.11.2019

12,07,2020

 30,07,2020

16.08.2020

1+1+1+1

1+1+1

 

 
 Ліщинський БогданРух (Вістова)

01,09,2019

22,09,2019

 1+1 
 Рибатчин АндрійРух (Вістова)08,09,20191 
 Коколин МихайлоРух (Вістова)

08,09,2019

22,09,2019

27,10,2019

1+1+1 
 Доборянський ТарасБабин Зарічний

01,09,2019

02,08,2020

1+1 
 Крушко АндрійБабин Зарічний

08,09,2019

29,09,2019

27,10,2019

23.07.2020

 

1+1+1+1 
 П'ясецький ІванКопанки

01,09,2019

15,09,2019

27,10,2019

21,06,2020

 

1+1+1+1

 

 
 Гладковський СергійЮність (Верхня)

01,09,2019

22,09,2019

30,07,2020

1+1+1 
 Ковальчук ТарасЗбора

08,09,2019

22,09,2019

28,06,2020

05,07,2020

19,07,2020

1+1+1+1+

1

 
 Микуляк ЯрославЗбора08,09,20191 
 Сорока ТарасПерекоси

01,09,2019

6,10,2019

20,10,2019

05,07,2020

23.07.2020

1+1+1+1

+1

 
 Чоловський ВіталійПерекоси

01,09,2019

19,07,2020

16.08.2020

1+1+1 
 Гузоватий МихайлоШтурм (Сівка Калуська)

08,09,2019

13,10,2019

21,06,2020

05,07,2020

 

 1+1+1+1 
 Коколин АндрійШтурм (Сівка Калуська)

01,09,2019

08,09,2019

29,09,2019

 1+1+1 
 Ляхович НазарШтурм (Сівка Калуська)01,09,2019 1 
 Ковальчук ІгорСокіл (Голинь)

08,09,2019

16,08,2020

1+1 
 Дранчук РоманСокіл (Голинь)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Луцюк СергійЄдність(Перевозець/Бабин сер)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Цінявський ОлександрНовиця15,09,20191
 
 Бойчук ВасильТризуб (Ст. Угринів)

15,09,2019

19,07,2020

23,07,2020

1+1+1 
 Кальмук ВіталійГуменів

15,09,2019

27,10,2019

1+1 
 Філіпович МихайлоГуменів

15,09,2019

10,11,2019

23,07,2020

06.08.2020

1+1+1+1 
 Ляхович ТарасГуменів15,09,20191 
 Тимків МиколаШтурм (Сівка Калуська)

11.08.2019

15,09,2019

13,10,2019

15,07,2020

1+1+1+1 
 Ляхович АндрійШтурм (Сівка Калуська)

15,09,2019

22,09,2019

29,09,2019

1+1+1 
 Руснак РоманЮність (Верхня)

15,09,2019

22,09,2019

1+1 
 Дацій ЯківБабин Зарічний

15,09,2019

12,07,2020

1+1 
 Гошовський ТарасБабин Зарічний

15,09,2019

05,07,2020

1+1 
 Маряшко АндрійКопанки

15,09,2019

27,10,2019

05,07,2020

1+1+1 
 Романів ТарасЗбора

15,09,2019

22,09,2019

6,10,2019

10,11,2019

05,07,2020

1+1+1+1

1

 
 Федоришин ОлегПерекоси

15,09,2019

29,09,2019

10,11,2019

1+1+1 
 Лукасевич ТарасГуменів

 22,09,201

03.11.2019

 1+1 
 Свирид МиколаГуменів 22,09,2019 1 
 Матіїшин ВасильБабин Зарічний22,09,20191 
 Скульський ІванСтудінка

22,09,2019

29,09,2019

27,10,2019

02,08,2020

1+1+1+1 
 Боднар ОлегЗбора22,09,20191 
 Бігун ОлександрЗбора22,09,20191 
 Коцан МихайлоШтурм (Сівка Калуська)

22,09,2019

05,07,2020

1+1 
 Бунга Мар'янКопанки22,09,20191 
 Вовкович МихайлоКопанки22,09,20191 
 Товстуха ВасильКопанки

22,09,2019

06,08,2020

1+1 
 Вількович ІгорПерекоси

22,09,2019

02,08,2020

06,08,2020

1+1+1 
 Кухар ВікторПерекоси

22,09,2019

12,07,2020

19,07,2020

1+1+1 
 Марчук АндрійПідгірки22,09,20191 
 Кобута АндрійПерекоси29,09,20191 
 Квятковський АндрійПерекоси 29,09,2019 1 
 Худяк ОлегТризуб (Ст. Угринів)29,09,20191 
 Панков СергійПідгірки29,09,20191 
 Приходько ЮрійСтудінка29,09,20191 
 Баранович АндрійСтудінка

29,09,2019

28,06,2020

19,07,2020

1+1+1 
 Павлуш МиколаВойнилів29,09,20191 
  Тимків Андрій Єдність(Перевозець/Бабин сер)

 06,10,2019

26,07,2020

1 +1 
 Коральчук ІгорБоднарів

 06,10,2019

02,08,2020

1+1 
 Кіт НазарКопанки 06,10,20191 
 Труш БогданКопанки

 06,10,2019

13,10,2019

02,08,2020

1+1+1 
 Шпирко ВолодимирКопанки 06,10,20191 
 Куцела ЮрійРух (Вістова)

 06,10,2019

12,05,2020

16,08,2020

1+1+1 
 Довжанський ДмитроРух (Вістова) 06,10,20191 
 Кишенюк ВасильБабин Зарічний

 06,10,2019

13.10.2019

27,10,2019

05,07,2020

1+1+1+1 
 Магас ЄвгенПідгірки

 06,10,2019

03.11.2019

1+1 
 Світличний МарянПідгірки

 06,10,2019

03.11.2019

1+1 
 Король АндрійШтурм (Сівка Калуська)

 06,10,2019

13,10,2019

1+1 
 Гудзоватий БогданШтурм (Сівка Калуська)

 06,10,2019

28,06,2020

05,07,2020

1+1+1 
 Заткальницький ВасильГуменів

 06,10,2019

27,10,2019

03.11.2019

05,07,2020

1+1+1+1 
  Моспан Ігор Бабин Зарічний

 13,10,2019

05,07,2020

30,07,2020

 1+1+1 
 Лазаришин ВолодимирКопанки13,10,20191 
 Погребний СергійСтудінка

13,10,2019

21,06,2020

1+1 
 Сенів ВіталійСтудінка13,10,20191 
 Телішевський АндрійТризуб (Ст. Угринів)

13,10,2019

05,07,2020

23,07,2020

1+1+1 
 Лукасевич ОлегЗбора13,10,20191 
 Маланюк ЯрославБоднарів

13,10,2019

21,06,2020

1+1 
 Данів БогданЧорний ліс (Грабівка)13,10,20191 
 Коваль АндрійПійло13,10,20191 
 Микуляк МихайлоПійло

13,10,2019

12,07,2020

1+1 
  Кобута Роман Перекоси 20,10,2019 1 
 Пришляк НазарЮність (Верхня)

20,10,2019

27,10,2019

21,06,2020

06,08,2020

1+1+1+1 
 Луців ОлександрШтурм (Сівка Калуська)

20,10,2019

12,07,2020

23.07.2020

1+1+1 
 Костів МиколаШтурм (Сівка Калуська)20,10,20191 
  Побігун ТарасНегівці  27,10,2019 
 Петрина ЮліанСтудінка

27,10,2019

05,07,2020

02,08,2020

16,08,2020

1+1+1+1 
 Борщ АндрійЄдність(Перевозець/Бабин сер)27,10,20191 
 Андрусів МихайлоЄдність(Перевозець/Бабин сер)27,10,20191 
 Головчак ВіталійПійло

27,10,2019

26,07,2020

1+1 
 Дмитрів ІванПійло

27,10,2019

02,08,2020

1+1 
 Луцький ВіталійБоднарів27,10,20191 
 Фединяк Віталій Сокіл (Голинь)

27,10,2019

21,06,2020

29,07,2020

1+1+1 
 Завадецький Ігор Сокіл (Голинь)

27,10,2019

12,07,2020

16,08,2020

1+1+1 
  Ляхович Микола Сокіл (Голинь) 03,11,2019 1 
  Литвин Ігор Сокіл (Голинь)  03,11,2019 1 
  Тимків Любомир Гуменів

  03,11,2019

28,06,2020

 1+1 
  Липай Ярослав Гуменів

 03,11,2019

28,06,2020

 1+1 
  Семанишин Назар Підгірки  03,11,2019 1 
  Луцький Зеновій Боднарів  03,11,2019 1 
  Китицький Валентин Боднарів

  03,11,2019

12,07,2020

1+1  
  Жураківський Андрій Боднарів

  03,11,2019

12,07,2020

26,07,2020

1+1+1  
  Баранович Іван Єдність(Перевозець/Бабин сер)  03,11,2019 
  Лукасевич Тарас Завадка 24,10,2019 1 
  Заріцький Володимир Збора10,11,2019 1 
  Кавінський Олександр Рух (Вістова) 10,11,2019 1 
 Мазур Олег Студінка
 21,06,20201 
  Генега Роман Збора

 21,06,2020

05,07,2020

19,07,2020

02,08,2020

1+1+1 + 1 
  Ляхович Степан Штурм (Сівка Калуська)

 21,06,2020

28,06,2020

05,07,2020

1 +1+1 
  Богдан Андрій Сокіл (Голинь)

 21,06,2020

28,06,2020

 1+1 
 Брецко Ярослав Бабин Зарічний

 21,06,2020

30,07,2020

1+1 
  Крутько А Бабин Зарічний

 21,06,2020

 1 
 Цимбалістий ВолодимирРух (Вістова)

28,06,2020

19,07,2020

1+1 
 Лаврик ВіталійЮність (Верхня)28,06,20201 
 Гошовський МихайлоГуменів28,06,20201 
 Чижевський СергійСокіл (Голинь)

28,06,2020

16,08,2020

1+1 
 Стасюк ВасильТризуб (Ст. Угринів)

28,06,2020

02,08,2020

06,08,2020

1+1+1 
 Тимків РоманСтудінка28,06,20201 
 Мошків Іван

Юність (Верхня)

Штурм (Сівка Калуська)

28,06,2020

23.07.2020

02,08,2020

16.09.2020

1+1+1+1 
 Минай РоманСтудінка

28,06,2020

30,07,2020

16,08,2020

1+1+1 
 Гнатишин ДанилоШтурм (Сівка Калуська)28,06,20201 
 Тимчишин АндрійШтурм (Сівка Калуська)

28,06,2020

06,08,2020

1+1 
  Петрина Ігор Бабин Зарічний

 05,07,2020

30,07,2020

1 +1 
 Прийдун ВіталійБабин Зарічний

05,07,2020

02,08,2020

16,08,202

1+1+1 
 Федорів ІванТризуб (Ст. Угринів)05,07,20201 
 Коцовський ІванТризуб (Ст. Угринів)

05,07,2020

 

1 
 Гончар ВладиславЗбора05,07,20201 
 Джус МарянЗбора

05,07,2020

02,08,2020

1+1 
 Лесів Михайло Збора 05,07,2020 
 Кохман АндрійЮність (Верхня)05,07,20201 
 Москалик РоманЮність (Верхня)

05,07,2020

15,07,2020

1+1 
 Дмитрів ПавлоЮність (Верхня)

05,07,2020

12,07,2020

02,08,2020

1+1+1 
 Хемич АндрійСтудінка05,07,20201 
 Яців АнатолійСокіл (Голинь) 12,07,2020 1 
 Жовнір ВолодимирПерекоси12,07,20201 
 Кульчак ВолодимирЮність (Верхня)12,07,20201 
 Борисевич ЮрійЄдність(Перевозець/Бабин сер)12,07,20201 
 Барнась ОлегЗавадка12,07,20201 
 Костів ІгорСокіл (Голинь) 16,07,20201 
  Попадюк МарянЗавадка  19,07,2020 
 Закальницький Євген  Завадка  19,07,2020 1 
 Бойко Олег Тріумф (Довгий Войнилів)  19,07,2020 1 
 Зятик Володимир  Тріумф (Довгий Войнилів) 19,07,2020 
 Жураківський ПетроБоднарів19,07,20201 
 Яців ВасильЧорний ліс (Грабівка)19,07,20201 
 Безрученко РоманЧорний ліс (Грабівка)19,07,20201 
 Микитин ПетроКопанки19,07,20201 
 Драган ЮрійЗбора19,07,20201 
 Коцовський ВолодимирТризуб (Ст. Угринів)19,07,20201 
 Мельнеченко СергійТризуб (Ст. Угринів)

19,07,2020

16,08,2020

1+1 
 Попадюк БогданГуменів19,07,20201 
 Катола Микола Штурм (Сівка Калуська)

 23,07,2020

26,07,2020

 1+1 
  Гудак Роман Юність (Верхня) 23,07,2020 1 
 Гук ІванКопанки26,07,20201 
 Грицак ДмитроСокіл (Голинь)

26,07,2020

16,08,2020

1+1 
 Максимович ВалерійСокіл (Голинь)

26,07,2020

29,07,2020

1+1 
 Петрів МихайлоПерекоси26,07,20201 
 Кучерак ІванНовиця26,07,20201 
 Дюг ТарасПійло26,07,20201 
 Чижевський ВіталійСтудінка26,07,20201 
 Бойчук ВасильТризуб (Старий Угринів)26,07,20201 
 Смольський ВасильРух (Вістова)

26,07,2020

29,07,2020

1+1 
  Гавдан Андрій Тріумф (Довгий Войнилів) 26,07,2020 1 
 Бральчук ІгорБоднарів26,07,20201 
 Ферчук АндрійБоднарів26,07,20201 
  Бунга Дмитро Негівці

26,07,2020

06,08,2020

1 +1 
 Яців ОлегНегівці26,07,20201 
 Біланчук ЯрославЄдність(Перевозець/Бабин сер)26,07,20201 
 Магас ВолодимирСтудінка

30,07,2020

02,08,2020

16,08,2020

1+1+1 
 Подолюк ІгорЮність (Верхня)30,07,20201 
 Тимків РоманСтудінка30,07,20201 
 Левицький Василь Гуменів30,07,20201 
 Мазур ВолодимирГуменів30,07,20201 
 Клочанюк ІгорБабин Зарічний30,07,20201 
 Чолій Ростислав Негівці 02,08,2020 
 Яковина Олег Негівці  02,08,2020 1 
  Лизень Андрій Завадка 02,08,2020 
 Хоміцкий ЄвгенНовиця02,08,20201 
 Боднар ОлегЗбора02,08,2020  
 Фридецький СвятославТріумф (Довгий Войнилів)

02,08,2020

09,08,2020

1+1 
 Возняк ВіталійТріумф (Довгий Войнилів)02,08,20201 
  Юрчишин Василь Штурм (Сівка Калуська) 02,08,2020 
 Пилипчук Валентин Перекоси 02,08,2020  
 Височа ІгорЮність (Верхня)06,08,20201 
 Янущак СвятославЄдність(Перевозець/Бабин сер)09,08,20201 
 Кутицький ВалентинБоднарів09,08,20201 
 Малина ОлегНовиця09,08,20201 
 Романів ВасильЧорний ліс (Грабівка)09,08,20201 
 Тимків ЯрославЧорний ліс (Грабівка)09,08,20201 
      
      
      
  Пропускають чергові матчі:Станом на       23.08.2020 р.   
      

1

     

 

 Мошків ІванШтурм (Сівка Калуська)  4 ж/к  1 матч

2

Петрина Юліан

Студінка4 ж/к 1 матч

 

Лесюк Іван

Тризуб (Старий Угринів)Червона картка 1 матч 
 

Олексишин Назар

СтудінкаЧервона картка 4 матчі

 

 Федоришин ОлегПерекоси Червона картка   4 матчі

 

Мостовий МихайлоРух (Вістова)8 ж/к 1 матч
      
      
      
      
      
 Хемич ВіталійПідгірки Червона картка  5 матчів
      
      
      

 

 

You have no rights to post comments

voynyliv@ukr.net - наша почта