Інформація про сайт PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 червня 2012, 00:34
"Калущина футбольна | fcvoynyliv.if.ua" - аналітико-статистичний футбольний портал, який висвітлює різноманітні турніри на Калущині та Івано-Франківщині.
 
Сайт був започаткований у 2011 році як веб-сторінка ФК "Войнилів". Однак він постійно вдосконалювався та завдяки своєї популярності на даний час виріс у інформаційний футбольний портал районного маштабу. 
 
З 2014 року -  інформаційний партнер Федерації футболу Калуського району.
 
Даний ресурс присвячений Чемпіонату Калуського району з футболу серед дорослих та юнаків, Кубку Калуського району, товариським матчам і різноманітним турнірам, які відбуваються на Калущині, Рожнятівщині та Івано-Франківській області, а також командам-учасникам.
 
На сайті - оперативні результати матчів, календарі, детальні турнірні таблиці, статистика турнірів і гравців, архівна база даних різноманітних турнірів. 
 
Турнірні таблиці формуються в автоматичному режимі, зразу ж після введення результатів зіграних матчів (користувачами сайту). Любителів футбольної статистики можуть побачити передматчеві прев'ю, де вказуються шанси команд, найбільші поразки та програші у гостях і вдома, зіграні матчі, статистику деяких матчів (склади команд, заміни, голи, попередження, коментарі, фото, звіт), окремої команди, вибраного туру.
 
Працює чат, де відвідувачі можуть залишати свої коментарі та надавати цікаву інформацію. Сайт став своєрідним майданчиком для спілкування та обміну інформацією між футболістами та шанувальниками футболу у районі.
 
Ізюминка сайту - конкурси прогнозів між шанувальниками районного футболу, де можна зробити свій прогноз на матчі, побачити прогнози інших користувачів.
 
Ми будемо щиро вдячні за пропозиції щодо вдосконалення, пишіть свої коментарі та відгуки.  Ми завжди раді співпраці.
 
Команда сайту:
admin (Войнилів)  - розробник сайту та  адміністатор;
admin-stepan (С. Угринів), goal (Грабівка), Тарас (Перекоси), mluciv, Любомир, Роман (Рожнятів) - редактори (введення результатів та статистики).
 
P.S. Окрема подяка відвідувачам та користувачам сайту, які надають оперативні результати матчів, інформацію про бомбардирів своєї команди та інше.
  

Для того, щоб вставити нашу кнопку на сайт, скопіюйте код, який зображений нижче:

<a href="http://fcvoynyliv.if.ua/"><img title="Калущина футбольна" src="/images/fcvoyn_baner.jpg" alt="alt" border="0" /></a>

 

Реклама

Сайт fcvoynyliv.if.ua є одним із найвідвідуваніших тематичних сайтів Калуського району. Тому реклама на нашому сайті дозволить залучити нових потенційних клієнтів та збільшить прибутковість вашого бізнесу.

З питань розміщення реклами або оголошень на сайті прошу звертатися.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  - наша скринька,  

http://vk.com/fcvoynyliv - сторінка Вконтакті,

http://vk.com/kalush_football - аккаунт Вконтакті.

 

You have no rights to post comments